App Store Google Play

Ярославський заявив про готовність модернізувати Дніпровський аеропорт - як тільки від держави прийде перша гривня

20.07.2018 11:30
Ярославський заявив про готовність модернізувати Дніпровський аеропорт - як тільки від держави прийде перша гривня

Харківський бізнесмен, президент і власник групи DCH Олександр Ярославський готовий інвестувати на умовах приватно-державного партнерства $60-70 млн у будівництво аеровокзального комплексу на околиці Дніпра. Про це вчора, 19 липня, бізнесмен повідомив на прес-конференції в Дніпрі. Інформує Дніпроград з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я переоформив Дніпровський аеропорт на себе – те, що можна було переоформити", – сказав бізнесмен.

Він також зазначив, що свого часу міськрада Харкова передала йому аеропорт в оренду на 49 років, а побудовані ним з нуля будівлі стали його власністю, однак у Дніпропетровській області дещо інша юридична конструкція.

"Але вона також дозволяє за наявності державного фінансування почати будівництво термінального комплексу, розрахованого на обслуговування 3,5-4 млн пасажирів на рік", – сказав Ярославський.

За його словами, держава повинна профінансувати будівництво злітної смуги вартістю приблизно $120 млн, що на $80 млн дешевше, ніж злітна смуга в аеропорту Харків.

"Як тільки перша гривня від держави надійде, застромиться перша лопата у будівництво. Думаю, буде залучено до 3 тисяч будівельників, які можуть здати об'єкт за 2,5-3 роки", – додав бізнесмен.

Разом з тим бізнесмен заявив, що якщо держава не виділить грошей на будівництво смуги і перону, то спорудження терміналу марне.

Раніше повідомлялося, що Олександр Ярославський заявив, що врегулював усі питання з чинним бенефіціаром аеровокзального терміналу в Дніпровському аеропорті, який сьогодні контролюється компанією "Дніпроавіа" Ігоря Коломойського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...