App Store Google Play

У Дніпрі не будуть протидіяти торгівлі людьми, а дітей атовців виключать як окремий об'єкт допомоги

20.07.2018 16:20
У Дніпрі не будуть протидіяти торгівлі людьми, а дітей атовців виключать як окремий об'єкт допомоги

Підопічні Філатова підготували для дніпрян чергову "оптимізацію". Цього разу вона має торкнутися Комплексної програми соціального захисту мешканців Дніпра, повідомляє Дніпроград.

Згідно з опублікованим проектом рішення на офіційному сайті міськради, зміни мають торкнутися сфери реалізації сімейної та гендерної політики, попередження насильства в родині, демографічного розвитку тощо. Окрім цього, з Програми виключаться окремий пункт про виділення матеріальної допомоги на оздоровлення дітям, чиї батьки загинули під час війни на Донбасі. Втім, швидше за все цих дітей об'єднають з іншими "пільговими категоріями дітей" та будуть виділяти загальне фінансування.

Першою вагомою зміною є те, що фонд, виділений на проведення міських заходів до свят та пам'ятних дат буде використовуватися задля виділення матеріальної та натуральної домоги до свят та пам'ятних дат громадянам, організаціям та установам соціальної сфери. Відповідно, гроші будуть розподілятися між мешканцями міста (точно не зазначено між ким) та працівниками соцслужб.

Розділ №5 Програми змінює свою назву з "Реалізація сімейної та гендерної політики" на "Реалізація оздоровлення та відпочинку пільгових категорій дітей міста". Відповідно, з Програми соцзахисту виключаються наступні пункти:

Попередження насильства в сім'ї та протидія торгівлі людьми (цей пункт передбачає облік сімей, в яких виникає насильство, проведення інформаційної роботи з протидії насильства, забезпечення консультативної допомоги постраждалим від насилля у родині тощо)
Реалізація сімейної, гендерної політики та демографічного розвитку (передбачає проведення превентивних заходів щодо попередження абортів, проведення культурних та мистецьких заході, співраця з громадськими організаціями тощо)

 

Які нормативні акти забезпечать реалізацію виключених пунктів у документі не йдеться, тож швидше за все, Комплексну програму соцзахисту очікує чергова оптимізація.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...