App Store Google Play

На ДМЗ планують відновити доменне виробництво і реконструювати коксохім

20.07.2018 09:30
На ДМЗ планують відновити доменне виробництво і реконструювати коксохім

На ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» у Дніпрі збираються відновлювати доменне та коксохімічне виробництво. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Укрінформ.

«Коли пройшла ейфорія від купівлі легендарного підприємства з більш ніж сторічною історією і світовим ім'ям, то ми зрозуміли, що 14 років попередні власники тут взагалі нічого в плані реконструкції підприємства не робили. Чому? Не знаю. Загалом, все дуже зношене. Сьогодні 3-тя домна зупинена на капітальний ремонт. Інвестиції становлять 300 мільйонів гривень. Наступного року поставимо на капремонт домну №2», - сказав Ярославський.

Також він зазначив, що реконструкція відбудеться і на коксохімічному виробництві. Протягом трьох років тут капітально реконструюють 4 батареї, вклавши в це близько 20 мільйонів доларів США. Також передбачається багатоступінчата сучасна система очищення викидів.

Ще 50 мільйонів доларів інвестицій буде вкладено в будівництво лінії безперервного розливу сталі.

Дніпровський металургійний завод заснований наприкінці XIX століття, в даний час - один з найбільших виробників чавуну, сталі і прокату в Україні. Виручка ДМЗ у 2017 році становила $586 млн. Станом на 31 грудня 2017 року загальна вартість активів ДМЗ становила $153 млн. На підприємстві працює понад 4 тисячі людей.

1 березня 2018 року дочірня компанія Evraz Fegilton Ltd. підписала угоду про продаж Senalior Investments Ярославського її частки в Drampisco, що володіє 97,73% акцій в ПрАТ «Євраз ДМЗ». Раніше Ярославський вже придбав у холдингу EVRAZ рудник «Суха Балка» в місті Кривому Розі Дніпропетровської області.

«Євраз ДМЗ» (донедавна завод імені Петровського) розташований майже у центрі Дніпра і є одним з провідних виробників чавуну, сталі і прокату. Підприємство у 2017 році отримало прибуток у 26 млн доларів. На підприємстві працює 4 тис. працівників.

Основним бенефіціаром компанії EVRAZ є російський олігарх Роман Абрамович. Власником компанії DCH Group є український олігарх Олександр Ярославський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...