App Store Google Play

На ДМЗ планують відновити доменне виробництво і реконструювати коксохім

20.07.2018 09:30
На ДМЗ планують відновити доменне виробництво і реконструювати коксохім

На ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» у Дніпрі збираються відновлювати доменне та коксохімічне виробництво. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Укрінформ.

«Коли пройшла ейфорія від купівлі легендарного підприємства з більш ніж сторічною історією і світовим ім'ям, то ми зрозуміли, що 14 років попередні власники тут взагалі нічого в плані реконструкції підприємства не робили. Чому? Не знаю. Загалом, все дуже зношене. Сьогодні 3-тя домна зупинена на капітальний ремонт. Інвестиції становлять 300 мільйонів гривень. Наступного року поставимо на капремонт домну №2», - сказав Ярославський.

Також він зазначив, що реконструкція відбудеться і на коксохімічному виробництві. Протягом трьох років тут капітально реконструюють 4 батареї, вклавши в це близько 20 мільйонів доларів США. Також передбачається багатоступінчата сучасна система очищення викидів.

Ще 50 мільйонів доларів інвестицій буде вкладено в будівництво лінії безперервного розливу сталі.

Дніпровський металургійний завод заснований наприкінці XIX століття, в даний час - один з найбільших виробників чавуну, сталі і прокату в Україні. Виручка ДМЗ у 2017 році становила $586 млн. Станом на 31 грудня 2017 року загальна вартість активів ДМЗ становила $153 млн. На підприємстві працює понад 4 тисячі людей.

1 березня 2018 року дочірня компанія Evraz Fegilton Ltd. підписала угоду про продаж Senalior Investments Ярославського її частки в Drampisco, що володіє 97,73% акцій в ПрАТ «Євраз ДМЗ». Раніше Ярославський вже придбав у холдингу EVRAZ рудник «Суха Балка» в місті Кривому Розі Дніпропетровської області.

«Євраз ДМЗ» (донедавна завод імені Петровського) розташований майже у центрі Дніпра і є одним з провідних виробників чавуну, сталі і прокату. Підприємство у 2017 році отримало прибуток у 26 млн доларів. На підприємстві працює 4 тис. працівників.

Основним бенефіціаром компанії EVRAZ є російський олігарх Роман Абрамович. Власником компанії DCH Group є український олігарх Олександр Ярославський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...