App Store Google Play

У міськраді заявляють про покращення рівня обслуговування у маршрутках Дніпра

19.07.2018 11:00
У міськраді заявляють про покращення рівня обслуговування у маршрутках Дніпра

Директор департаменту транспорту і транспортної інфаструктури Ігор Маковцев заявив, що внаслідок рейдів міської влади автоперевізники у Дніпрі покращили рівень своїх послуг для населення. Про це він розповів вчора, 18 липня, під час гарячої телефонної лінії за населенням.

"Ви більше не побачити у маршрутках розбитих вікон чи поламаних дверей, майже не зустрінеш слідів корозії металу кузова, пасажирські сидіння приведені в нормальний стан. Але головним досягненням стало те, що ще на п'яти міських маршрутах з'явилися великогабаритні автобуси", - опимістично заявив Маковцев.

Втім, його колега, начальник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз навпаки повідомив, що 90% перевізників не поспішають виправляти ситуацію навіть після декількох попереджень.

Окрім цього, він анонсував третю хвилю рейдів по міським маршрутками і заявив, що такі перевірки будуть продовжувати поки усі автоперевізники не приведуть свої автівки у належний стан і будуть виконувати правила пасажирських перевезень.

"Наші перевірки завершаться тоді, коли усі маршрутки будуть зупинятися тільки на відведених зупинках, водії не будуть перевозити пасажирів стоячи і у мешканців нашого міста не буде скарг на перевізників", - зазначив Руслан Мороз.

Нагадаємо, що перший  рейд по перевізникам розпочався 6 березня. Проте, такі дії з боку міської ради та правоохоронних органів вже тоді не змусили власників маршруток приділяти більше уваги своєму транспорту. Так, після цього одна із маршруток під час руху загубила двері, а у іншої прямо на ходу відлетіло колесо.

Окрім цього, за систематичні порушеня у травні розірвали угоду з двома перевізниками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...