App Store Google Play

У міськраді заявляють про покращення рівня обслуговування у маршрутках Дніпра

19.07.2018 11:00
У міськраді заявляють про покращення рівня обслуговування у маршрутках Дніпра

Директор департаменту транспорту і транспортної інфаструктури Ігор Маковцев заявив, що внаслідок рейдів міської влади автоперевізники у Дніпрі покращили рівень своїх послуг для населення. Про це він розповів вчора, 18 липня, під час гарячої телефонної лінії за населенням.

"Ви більше не побачити у маршрутках розбитих вікон чи поламаних дверей, майже не зустрінеш слідів корозії металу кузова, пасажирські сидіння приведені в нормальний стан. Але головним досягненням стало те, що ще на п'яти міських маршрутах з'явилися великогабаритні автобуси", - опимістично заявив Маковцев.

Втім, його колега, начальник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз навпаки повідомив, що 90% перевізників не поспішають виправляти ситуацію навіть після декількох попереджень.

Окрім цього, він анонсував третю хвилю рейдів по міським маршрутками і заявив, що такі перевірки будуть продовжувати поки усі автоперевізники не приведуть свої автівки у належний стан і будуть виконувати правила пасажирських перевезень.

"Наші перевірки завершаться тоді, коли усі маршрутки будуть зупинятися тільки на відведених зупинках, водії не будуть перевозити пасажирів стоячи і у мешканців нашого міста не буде скарг на перевізників", - зазначив Руслан Мороз.

Нагадаємо, що перший  рейд по перевізникам розпочався 6 березня. Проте, такі дії з боку міської ради та правоохоронних органів вже тоді не змусили власників маршруток приділяти більше уваги своєму транспорту. Так, після цього одна із маршруток під час руху загубила двері, а у іншої прямо на ходу відлетіло колесо.

Окрім цього, за систематичні порушеня у травні розірвали угоду з двома перевізниками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...