App Store Google Play

У Дніпрі підвищать ціну на проїзд у трамваях, тролейбусах і метро

19.07.2018 16:40
У Дніпрі підвищать ціну на проїзд у трамваях, тролейбусах і метро

Протягом останнього місяця у Дніпрі активно піднімають тему підвищення проїзду в електротранспорті. Сьогодні, 19 липня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" галузеві експерти обговорили питання формування тарифу на перевезення в міському електротранспорті, передає Дніпроград.

За словами директора комунального підприємця "Дніпровський електротранспорт" Володимира Кобеця, на сьогодні собівартість проїзду в трамваях та тролейбусах становить 6 грн 87 копійок.

"Мова йде лише про собівартість. Тобто якщо підвищити до такої ціни вартість проїзду, ми навіть не зможемо говорити про розвиток та модернізації електротранспортної мережі. Ми давно говоримо про те, що потрібно піднімати тариф. З 2011 року, коли встановили ціну в півтори гривні, витрати на матеріали і зарплати робітникам виросли в 4-5 разів", - розповів Володимир Кобець.

В свою чергу, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев наголосив, що різкого підвищення ціни на проїзд очікувати не варто.

"Зараз в міськраді йдуть обговорення щодо цього питання. Ми шукаємо золоту середину вартості. Тому що піднятися тариф до семи гривень одразу - занадто відчутний стрибок. Точно сказати скільки буде вартість проїзду я не можу", - розповів Маковцев.

Громадський активіст та транспортний експерт Іван Васючков розповів, що вірогідніше усього тариф у Дніпрі підвищуватимуть у декілька етапів.

"Ми маємо приклади інших міст України. Наприклад, у Вінниці вартість проїзду підняли до чотирьох гривень, і за десять місяців ще на гривню, тобто до п'яти. Подібного варто чекати й у Дніпрі", - вважає Васючков.

Голова правління «Комітету виборців України» в Дніпропетровській області Станіслав Жолудєв повідомив, що Дніпро займає п'яте місце в Україні за популярністю електротранспорту серед населення.

"У Дніпрі електротранспорт - найпопулярніший засіб пересування серед містян. А зараз ситуація з ним близька до колапсу. Я особисто хочу їздити на комфортному тролейбусі, а не на тому дивному транспорті, який називають маршрутками - адже умови там жахливі. Тому жителі Дніпра повинні взяти на себе частину додаткових витрат на електротранспорт. Після підвищення тарифу, в будь-якому випадку, буде хвиля невдоволення. Але треба розуміти, що це змушені дії, і відтягувати більше нікуди", - зазначив Жолудєв.

Зазначимо, 18 липня на сайті міськради Дніпра були опубліковані проекти рішень виконкому про підвищення вартості проїзду в трамваї, тролейбусі та метрополітені до 4 грн.  При цьому, можна придбати проїзний на місяць: на трамвай або тролейбус за 280 грн, для двох видів транспорту проїзний коштуватиме 340 грн. Вартість проїзного у метро, трамваї і тролейбусі коштуватиме 440 грн.

 

Нагадаємо, неодноразово містяни реєстрували петиції, де вимагали підвищити проїзд у електротранспорті. Також активісти заявляли, що такий дисбаланс створений штучно і направлений на знищення електротранспорту в нашому місті. Окрім того, тариф у півтори гривні економічно нічим не обґрунтований.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...