App Store Google Play

Що робити з евробляхерами?

19.07.2018 14:00
Що робити з евробляхерами?

Вся проблема полягає не в існуванні євробляхерів, а в небажанні тих, хто тримає ринок автопродажів і автосервісу, віддавати свої надприбутки.

Тому що монополія – ​​це завжди надприбуток. Якби лобісти не формували ставлення до цього питання (чим вони займаються як зараз, так і протягом багатьох років), то ситуація виглядала б по-іншому.

Що у нас є на даний момент? Близько мільйона ввезених машин, які несуть в собі небезпеку. Чому? Тут потрібно пояснити. Адже головний негатив євробляхерів полягає навіть не в тому, що вони не платять податки. Насправді заправляючись, вони платять чималі податки і як мінімум через продавців палива поповнюють наш бюджет. Проблема в наступному: якщо вони потрапляють в якусь ДТП, то уникають відповідальності. Водій може спокійно залишити автомобіль на дорозі і все, що отримає поліція – це не прізвище чоловіка, що сидів за кермом, а якогось міфічного автовласника, що знаходиться в Латвії.

Тому, безумовно, будь-яка людина, що володіє машиною і є учасником дорожнього руху, повинна бути легалізована. Ми повинні знати її ім'я та прізвище, щоб покласти відповідальність. І цей процес потрібно провести дуже швидко. І думати не про надприбутки на ринку, а про безпеку громадян.

Все дуже просто: слід призначити прийнятну ціну легалізації, організувати пункти, оголосити жорсткі терміни. Це може коштувати 300-500 євро. Помноживши їх на мільйон, держава отримає як мінімум шикарні гроші, які в принципі не отримає ніколи, якщо люди залишаться в тіні.

До того ж, всі ці машини стимулюють великий автосервіс. Просто він не в салонах, а на приватних СТО. Крім цього, я б ще крім неіснуючої в країні промисловості утилізації сміття, затіяв би переробку відслужилих автомобілів. Це поліпшило б екологічну ситуацію і дало нові робочі місця. Тому я не боявся б старих автомобілів.

Тобто все це плюс для економіки, наявність євроблях – це добре. Вже не кажучи про те, що прості громадяни отримують дуже пристойні автомобілі за невеликі гроші. І не потрібно проводити акцію легалізації, а потім заборони. Я б просто знизив ввізні мита. По-перше, тоді і нові автомобілі в салонах коштували б на третину менше – уявіть, скільки людей змогло б отримувати нові автомобілі, і як би це знизило ввезення старих.

Наприклад, мій друг недавно взяв не новий автомобіль в Європі, ціна якого після офіційного розмитнення і отримання українського номера підвищилася на 30%. Виходить, що їхати в Європу не було сенсу, оскільки в салоні він купив би нормальний новий автомобіль за таку ціну. А так він купив машину майже за $19 тис., В той час, як нова пристойна гібридна Toyota коштує $25 тис.

Проблема євробляхерів породжена лише одним – жадібністю монополістів і їхнім бажанням будь-що-будь отримувати надприбуток, заборонивши купувати будь-які автомобілі, які виробляють не вони. А вони виробляють неякісні і дорогі авто.

Коли закінчився термін легалізації цих машин, я влаштував би умовний місяць терору на дорогах всім, хто не вклався в термін. Патрульна поліція могла б масово перевіряти документи водіїв авто на єврономерах. І якщо за кермом не реальний власник, то машина відвозиться на штрафмайданчик і продається з аукціону. Це було б правильно. Суспільство б це підтримала, бо прибирають нелегала, який є небезпечним на дорозі.

А що стосується того, що євробляхери є проблемою для екології, то це перебільшено. Навантаження всіх автомобілів разом узятих на екологію значно менше, ніж проблема з нелегальними звалищами в Україні. Або зі звалищами, як у Львові, які обладнані не належним чином. Наука каже, що найбільшим виробником СО2 – основи для парникового ефекту, є м'ясо-молочна промисловість. Тобто корови і їхній гній. Це, до речі, найбільша проблема в США, тому що вони найбільші виробники яловичого м'яса.

І ця екологічна проблема піде сама собою, коли автомобільний ринок поступово наповниться автомобілями з електромоторами-гібридами або з газовими двигунами. І все це держава може спокійно простимулювати. Наприклад, знижуючи ціни на газ або надаючи пільги власникам газових або електромобілів.

Саме таким способом потрібно вирішувати, а не створювати проблему.

І ще один цікавий момент. Кажуть, мовляв, у тих, хто купив автомобілі в салонах, в разі відкриття ринку і зниження митних акцизів, впаде вартість машини на вторинному ринку. Так от я, чесно кажучи, готовий продати свою машину значно дешевше, ніж купив, і купити нову ще дешевше.

Новое время

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...