App Store Google Play

Що робити з евробляхерами?

19.07.2018 14:00
Що робити з евробляхерами?

Вся проблема полягає не в існуванні євробляхерів, а в небажанні тих, хто тримає ринок автопродажів і автосервісу, віддавати свої надприбутки.

Тому що монополія – ​​це завжди надприбуток. Якби лобісти не формували ставлення до цього питання (чим вони займаються як зараз, так і протягом багатьох років), то ситуація виглядала б по-іншому.

Що у нас є на даний момент? Близько мільйона ввезених машин, які несуть в собі небезпеку. Чому? Тут потрібно пояснити. Адже головний негатив євробляхерів полягає навіть не в тому, що вони не платять податки. Насправді заправляючись, вони платять чималі податки і як мінімум через продавців палива поповнюють наш бюджет. Проблема в наступному: якщо вони потрапляють в якусь ДТП, то уникають відповідальності. Водій може спокійно залишити автомобіль на дорозі і все, що отримає поліція – це не прізвище чоловіка, що сидів за кермом, а якогось міфічного автовласника, що знаходиться в Латвії.

Тому, безумовно, будь-яка людина, що володіє машиною і є учасником дорожнього руху, повинна бути легалізована. Ми повинні знати її ім'я та прізвище, щоб покласти відповідальність. І цей процес потрібно провести дуже швидко. І думати не про надприбутки на ринку, а про безпеку громадян.

Все дуже просто: слід призначити прийнятну ціну легалізації, організувати пункти, оголосити жорсткі терміни. Це може коштувати 300-500 євро. Помноживши їх на мільйон, держава отримає як мінімум шикарні гроші, які в принципі не отримає ніколи, якщо люди залишаться в тіні.

До того ж, всі ці машини стимулюють великий автосервіс. Просто він не в салонах, а на приватних СТО. Крім цього, я б ще крім неіснуючої в країні промисловості утилізації сміття, затіяв би переробку відслужилих автомобілів. Це поліпшило б екологічну ситуацію і дало нові робочі місця. Тому я не боявся б старих автомобілів.

Тобто все це плюс для економіки, наявність євроблях – це добре. Вже не кажучи про те, що прості громадяни отримують дуже пристойні автомобілі за невеликі гроші. І не потрібно проводити акцію легалізації, а потім заборони. Я б просто знизив ввізні мита. По-перше, тоді і нові автомобілі в салонах коштували б на третину менше – уявіть, скільки людей змогло б отримувати нові автомобілі, і як би це знизило ввезення старих.

Наприклад, мій друг недавно взяв не новий автомобіль в Європі, ціна якого після офіційного розмитнення і отримання українського номера підвищилася на 30%. Виходить, що їхати в Європу не було сенсу, оскільки в салоні він купив би нормальний новий автомобіль за таку ціну. А так він купив машину майже за $19 тис., В той час, як нова пристойна гібридна Toyota коштує $25 тис.

Проблема євробляхерів породжена лише одним – жадібністю монополістів і їхнім бажанням будь-що-будь отримувати надприбуток, заборонивши купувати будь-які автомобілі, які виробляють не вони. А вони виробляють неякісні і дорогі авто.

Коли закінчився термін легалізації цих машин, я влаштував би умовний місяць терору на дорогах всім, хто не вклався в термін. Патрульна поліція могла б масово перевіряти документи водіїв авто на єврономерах. І якщо за кермом не реальний власник, то машина відвозиться на штрафмайданчик і продається з аукціону. Це було б правильно. Суспільство б це підтримала, бо прибирають нелегала, який є небезпечним на дорозі.

А що стосується того, що євробляхери є проблемою для екології, то це перебільшено. Навантаження всіх автомобілів разом узятих на екологію значно менше, ніж проблема з нелегальними звалищами в Україні. Або зі звалищами, як у Львові, які обладнані не належним чином. Наука каже, що найбільшим виробником СО2 – основи для парникового ефекту, є м'ясо-молочна промисловість. Тобто корови і їхній гній. Це, до речі, найбільша проблема в США, тому що вони найбільші виробники яловичого м'яса.

І ця екологічна проблема піде сама собою, коли автомобільний ринок поступово наповниться автомобілями з електромоторами-гібридами або з газовими двигунами. І все це держава може спокійно простимулювати. Наприклад, знижуючи ціни на газ або надаючи пільги власникам газових або електромобілів.

Саме таким способом потрібно вирішувати, а не створювати проблему.

І ще один цікавий момент. Кажуть, мовляв, у тих, хто купив автомобілі в салонах, в разі відкриття ринку і зниження митних акцизів, впаде вартість машини на вторинному ринку. Так от я, чесно кажучи, готовий продати свою машину значно дешевше, ніж купив, і купити нову ще дешевше.

Новое время

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...