App Store Google Play

Одна з найдовших вулиць Покрова буде з покриттям європейської якості

19.07.2018 12:00
Одна з найдовших вулиць Покрова буде з покриттям європейської якості

У Покрові ремонтують одну з найдовших вулиць – Григорія Тикви. Дорогу приводять до ладу обласним коштом. Цьогоріч нове якісне покриття укладуть на чотирьох вулицях міста. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Капітальне оновлення автодоріг – одне із завдань, яке Президент України Петро Порошенко ставить перед владою в регіонах. На Дніпропетровщині капітально ремонтуємо шляхи, які не мали якісного покриття десятиліттями. Зокрема, за три останні роки відремонтували майже півтисячі комунальних доріг. Комфортні умови створюємо в кожному населеному пункті, незалежно від його розмірів», – наголосив Валентин Резніченко.

У Покрові оновлюють вулицю, яка носить ім’я гірничого майстра Григорія Тикви. Підрядники вже пройшли вирівнюючий шар, наразі укладають верхній. Для армування фінального шару – спеціальна сітка, яка має мінімізувати появу тріщин на покритті, роз’яснили дорожники.

Вздовж дороги встановили майже 5 км бордюрів.

«Донедавна на вулиці латали тільки ями – сьогодні вона дочекалася кардинального оновлення завдяки ДніпроОДА, – розказав заступник мера Покрова Олександр Чистяков. – Сподіваємося на європейську якість дороги, яка буде комфортною для автомобілістів. Для пішоходів облаштують зручні тротуари». 

Через вулицю Тикви пролягає основний маршрут автівок, які прямують у місто та виїздять з нього. На ній розташовані промислові підприємства, автовокзал та відділення поліції.

«Дорога була розбитою: на кожному кроці то яма, то канава. Добре, що нарешті взялися за її ремонт, ще й розширили. Комфортно буде і водіям, і пішоходам», – переконана місцева мешканка Вероніка Зедгінідзе. 

Ремонт вулиці планують завершити до кінця літа. Загалом укладуть 23 тисячі квадратних метрів асфальту, нанесуть розмітку та встановлять дорожні знаки.

Крім вулиці Тикви, у Покрові ремонтують вулицю Горького. Також у найближчих планах оновлення провулків Алтайський і Павлова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...