App Store Google Play

Сутички на Бердянській: після бійки з муніципалами в лікарні опинилися п'ять підприємців

18.07.2018 13:40
Сутички на Бердянській: після бійки з муніципалами в лікарні опинилися п'ять підприємців

Вчора, 17 липня, під час сутичок на вулиці Бердянській від рук "Муніципальної варти" Філатова постраждало шестеро осіб, п'ять з яких опинилися в лікарні. Про це сьогодні, 18 липня, розповіли потерпілі підприємці під час прес-конференції в ІА "Інформатор", передає Дніпроград. 

За словами підприємців, вони мали усі необхідні документи та дозволи для функціонування кіосків.

"Ми мали усі документи, і ще місяць тому спілкувалися з представниками міської ради та відповідною комісією, яка перевірила наші документи. Всіх все влаштовувало. І вже п'ятого липня з'явилося рішення виконкому про демонтаж наших кіосків", - повідомив представник ГО "Самозахист підприємців" Віктор Боровинський.

Раніше цю інформацію підтвердив і міський голова Борис Філатов, який назвав дозвільні документи власників МАФів "купленими в судах".

У результатів сутичок, комунальники Філатова покалічили шістьох осіб, п'ятеро з них знаходяться на стаціонарному лікуванні у медзакладах.

"Вчорашні події були просто жахливими. Муніципали колотили ногами по обличчю людей, які впали - тобто лежачих. В обличчя розпилювали суміші з вогнегасників та газових балончиків. Комунальники заламували руки жінкам, штовхали їх і також бризкали в очі газовою сумішшю. Це був не демонтаж кіосків, а робота терористичної організації", - розповіла прес-секретар  ГО "Самозахист підприємців" Оксана Ушакова.

Наразі підприємці готують позови до суду щодо незаконного знищення їх майна та нанесення тілесних ушкоджень різної тяжкості.

Нагадаємо, підприємці вийшли на захист своїх кіосків. Після бійки і застосування фізичної сили проти мітингарів, власність підприємців була знищена важкою технікою комунальників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...