App Store Google Play

"Подвиг" Філатова щодо забезпечення хлором АХПС виявився черговою брехнею

18.07.2018 15:20
"Подвиг" Філатова щодо забезпечення хлором АХПС виявився черговою брехнею

16 липня міський голова Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook гордо заявив, що врятував Дніпро від екологічної катастрофи та забезпечив Аульську хлорпереливну станцію дефіцитним хлором. Втім, сьогодні виявилася, що ця інформація — черговий фейк збоку городничого.

За словами заступника директора АХПС Сергія Литвиненка, через зупинку ДніпроАзоту єдиним постачальником хлору в Україну є Румунія, і саме звідти наразі йде весь рідкий хлор для Аульської хлорпереливної станції, яка фасує і розповсюджує реагент для водоканалів. Поставкою з Румунії займається сама станція і ніякої “допомоги” з боку підопічних Філатова не було. Винятком може бути одна цистерна хлору дніпровської компанії, яка напередодні попросила АХПС прийняти її товар на зберігання. Втім про будь-яку допомогу з боку міської влади Дніпра на станції не чули.

Це підтвердив і директор Аульського водоводу Віктор Страшко, який постачає питну воду для Дніпра.

“Ми працюємо з АХПС вже протягом 50 років й наразі це єдиний постачальник рідкого хлору для нашого підприємства. Окрім них, нам ніхто не постачав хлор для очищення води”, - сказав Страшко.

Окрім цього, керівництво Аульської хлорпереливної станції прокоментували й інші “закиди” на свою адресу зі сторони Філатова.

Міський голова назвав керівництво “ідіотами і безвідповідальними нікчемами, які не в змозі прогнозувати ризики”. У відповідь на це, Сергій Литвиненко зазначив, що окрім контракту з ДніпроАзотом АХПС мала резервну угоду на 300 тонн хлору з румунами.

“До зупинки ДніпроАзот повністю забезпечував нас хлором. До того ж, часто просив нас забирати більше товару через його надлишок на підприємстві. Окрім цього, ми підписали з румунськими постачальниками резервну угоду на поставку 300 тонн рідкого хлору. Це нас і врятувало після зупинки ДніпроАзоту”, - зауважив заступник директора АХПС.

Таким чином, інформаційна атака з боку Бориса Філатова виявилася лише черговим брудним фейком, який є продовженням інформаційної війни проти АХПС і за яким стоять рейдерські апетити Генадія Корбана.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...