App Store Google Play

Через рейдерів і мародерів життя та здоров'я більше 20 млн людей під загрозою, - Андрій Денисенко

18 Липня 19:30
Через рейдерів і мародерів життя та здоров'я більше 20 млн людей під загрозою, - Андрій Денисенко

Доки уряд, комунальники і такі нардепи як я шукають виходу з кризи водопостачання, рейдери і мародери атакують ринок хлору, використовуючи зупинку ДніпроАзота.

Останні два тижні за зверненнями трудових колективів водоканалів Дніпропетровської області я, як народний депутат, займаюся проблемою відсутності хлору, який використовується для водоочистки і без якого вода з наших кранів може перетворитися на отруту.

У зв‘язку з відсутністю лімітів на дешевий український газ, зупинився єдиний виробник хлору у країні - кам‘янський "Азот", під загрозою звільнення опинився трудовий колектив у 4,5 тисячі осіб, а найголовніше - під загрозою опинилося життя і здоров’я понад 20 мільйонів людей, які споживають воду із централізованих систем водопостачання.

Я спрямував низку звернень до Кабінет Міністрів України, державних служб та різного роду установ, дзвонив, спілкувався, переконував чиновників різних рівнів, особисто звертався до керівників суміжних підприємств допомогти із запуском Азоту, а до того часу - завезти імпортний хлор із Румунії та інших країн і не допустити масштабної кризи водопостачання.

І в усіх цих моментах є суттєві просування та успіхи.

Аульська хлоропереливна станція пішла на суттєві економічні поступки Азоту, зменшивши до мінімуму ціну на переробку хлору, а уряд допоміг з дозволами на ввезення румунського хлору, що вирішило далеко не всі, але найнагальніші потреби водопостачальних комунальних підприємств області і галузі в цілому.

І саме в цей момент у ЗМІ, близьких до Корбана із Філатовим, з‘являються брехливі та провокаційні повідомлення про те, що ця криза, над вирішенням якої я працюю вдень і вночі, мною же і організована, а АХПС - взагалі моя приватна структура!

Цинізм цих персонажів, які несамовито рвуть на клапті й гребуть під себе все у Дніпрі, просто зашкалює.

Я вже мовчу про смішні й дешеві нарцисичні самовихваляння городничого Дніпра, що, мовляв, він все і вирішив.

Нагадаю, що щось подібне вже було перед тим, як підім’яти під себе ринок сміття: ця солодка парочка кричала про те, що тут орудує все той же Денисенко. Який ні сном, ні духом у тій сфері!

Те, за що бореться ця рейдерська група - це контроль над Аульською хлоропереливною станцією та монополія на ринку водоочистки, де вже працює ТОВ «Лаваль», 40% якого надежить рідній сестрі Філатова Ірині.

Знаково, що синхронно з наїздами рейдерів АХПС була піддана кібератаці російських спецслужб, яка була зафіксована і відбита Службою безпеки України.

У зв‘язку з цим заявляю, що вся ця мишача возня прямо суперечить національним інтересам, має відверто деструктивний характер і протидіє зусиллям уряду на подолання кризи.

З мого боку мародери матимуть рішучу відсіч, а підприємства і структури, які рятують країну від хлорної кризи, - всебічну підтримку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...