App Store Google Play

Через рейдерів і мародерів життя та здоров'я більше 20 млн людей під загрозою, - Андрій Денисенко

18.07.2018 19:30
Через рейдерів і мародерів життя та здоров'я більше 20 млн людей під загрозою, - Андрій Денисенко

Доки уряд, комунальники і такі нардепи як я шукають виходу з кризи водопостачання, рейдери і мародери атакують ринок хлору, використовуючи зупинку ДніпроАзота.

Останні два тижні за зверненнями трудових колективів водоканалів Дніпропетровської області я, як народний депутат, займаюся проблемою відсутності хлору, який використовується для водоочистки і без якого вода з наших кранів може перетворитися на отруту.

У зв‘язку з відсутністю лімітів на дешевий український газ, зупинився єдиний виробник хлору у країні - кам‘янський "Азот", під загрозою звільнення опинився трудовий колектив у 4,5 тисячі осіб, а найголовніше - під загрозою опинилося життя і здоров’я понад 20 мільйонів людей, які споживають воду із централізованих систем водопостачання.

Я спрямував низку звернень до Кабінет Міністрів України, державних служб та різного роду установ, дзвонив, спілкувався, переконував чиновників різних рівнів, особисто звертався до керівників суміжних підприємств допомогти із запуском Азоту, а до того часу - завезти імпортний хлор із Румунії та інших країн і не допустити масштабної кризи водопостачання.

І в усіх цих моментах є суттєві просування та успіхи.

Аульська хлоропереливна станція пішла на суттєві економічні поступки Азоту, зменшивши до мінімуму ціну на переробку хлору, а уряд допоміг з дозволами на ввезення румунського хлору, що вирішило далеко не всі, але найнагальніші потреби водопостачальних комунальних підприємств області і галузі в цілому.

І саме в цей момент у ЗМІ, близьких до Корбана із Філатовим, з‘являються брехливі та провокаційні повідомлення про те, що ця криза, над вирішенням якої я працюю вдень і вночі, мною же і організована, а АХПС - взагалі моя приватна структура!

Цинізм цих персонажів, які несамовито рвуть на клапті й гребуть під себе все у Дніпрі, просто зашкалює.

Я вже мовчу про смішні й дешеві нарцисичні самовихваляння городничого Дніпра, що, мовляв, він все і вирішив.

Нагадаю, що щось подібне вже було перед тим, як підім’яти під себе ринок сміття: ця солодка парочка кричала про те, що тут орудує все той же Денисенко. Який ні сном, ні духом у тій сфері!

Те, за що бореться ця рейдерська група - це контроль над Аульською хлоропереливною станцією та монополія на ринку водоочистки, де вже працює ТОВ «Лаваль», 40% якого надежить рідній сестрі Філатова Ірині.

Знаково, що синхронно з наїздами рейдерів АХПС була піддана кібератаці російських спецслужб, яка була зафіксована і відбита Службою безпеки України.

У зв‘язку з цим заявляю, що вся ця мишача возня прямо суперечить національним інтересам, має відверто деструктивний характер і протидіє зусиллям уряду на подолання кризи.

З мого боку мародери матимуть рішучу відсіч, а підприємства і структури, які рятують країну від хлорної кризи, - всебічну підтримку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...