App Store Google Play

Портал електронних держпослуг iGov переходить на баланс ДніпроОДА і розвиватиметься надалі

17.07.2018 14:40
Портал електронних держпослуг iGov переходить на баланс ДніпроОДА і розвиватиметься надалі

Дніпропетровська облдержадміністрація стане нарешті власником порталу електронних держпослуг iGov. Проект, започаткований як волонтерський, відтепер отримуватиме державне фінансування. Про це сьогодні, 17 липня, у приміщенні ДніпроОДА розповіли представники влади та координатор проекту, передає Дніпроград.

«Для нас це один з елементів розвитку тих же ЦНАПів. Портал нам допоможе стандартизувати всі послуги по області. У кінцевому результаті ми вважаємо, що iGov перетвориться на реформу по типу ProZorro. Ми пишаємося тим, що ця реформа зароджувалася саме у Дніпрі», - зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Він розповів, що планується створення єдиного реєстру усіх довідок, які необхідні держорганам. Тоді громадянам не потрібно буде витрачати час на отримання цих довідок, держоргани самі будуть мати доступ до них.

«Портал створений щоб допомагати державним органам переводити послуги в електрону форму, ми вважаємо що це дозволяє підвищувати ефективність та боротися з корупцією», - наголосив координатор проекту iGov Дмитро Дубілет.

В.о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило розповіла, що планується удосконалення порталу, де мешканець зможе бучити усю необхідну інформацію, наприклад: чи зареєстрована людина у реєстрі, хто є її лікарем, депутатом, подати скаргу або заяву, побачити де є аварія, де перекрита дорога, де буде перекрито водопостачання та інше. Планується перетворення з порталу послуг в повноцінний інформативний інструмент.

«Минулого року у Дніпрі вже почали створювати портал мешканця і реєстр мешканця, який перетворюється просто від порталу надання послуг на повноцінний інструмент взаємодії з владою», - зазначила Яніка Мерило.

Юрій Голік підсумував, що розвиток порталу дозволить скорочувати кількість чиновників та економити бюджет і дохід.

Процедура «одержавлення» порталу забере певний час. Спочатку передадуть програмне забезпечення та технічну документацію. Слідом – електронну базу даних. Оформлять авторські права. Після цього Дніпропетровська облдержадміністрація стане повноправним власником ІGov.

Зміниться й адреса порталу – з igov.org.ua на igov.gov.ua.

Раніше повідомлялося, що мешканці Дніпропетровщини можуть отримати онлайн через систему IGov понад 230 адмінпослуг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...