App Store Google Play

Портал електронних держпослуг iGov переходить на баланс ДніпроОДА і розвиватиметься надалі

17.07.2018 14:40
Портал електронних держпослуг iGov переходить на баланс ДніпроОДА і розвиватиметься надалі

Дніпропетровська облдержадміністрація стане нарешті власником порталу електронних держпослуг iGov. Проект, започаткований як волонтерський, відтепер отримуватиме державне фінансування. Про це сьогодні, 17 липня, у приміщенні ДніпроОДА розповіли представники влади та координатор проекту, передає Дніпроград.

«Для нас це один з елементів розвитку тих же ЦНАПів. Портал нам допоможе стандартизувати всі послуги по області. У кінцевому результаті ми вважаємо, що iGov перетвориться на реформу по типу ProZorro. Ми пишаємося тим, що ця реформа зароджувалася саме у Дніпрі», - зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Він розповів, що планується створення єдиного реєстру усіх довідок, які необхідні держорганам. Тоді громадянам не потрібно буде витрачати час на отримання цих довідок, держоргани самі будуть мати доступ до них.

«Портал створений щоб допомагати державним органам переводити послуги в електрону форму, ми вважаємо що це дозволяє підвищувати ефективність та боротися з корупцією», - наголосив координатор проекту iGov Дмитро Дубілет.

В.о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило розповіла, що планується удосконалення порталу, де мешканець зможе бучити усю необхідну інформацію, наприклад: чи зареєстрована людина у реєстрі, хто є її лікарем, депутатом, подати скаргу або заяву, побачити де є аварія, де перекрита дорога, де буде перекрито водопостачання та інше. Планується перетворення з порталу послуг в повноцінний інформативний інструмент.

«Минулого року у Дніпрі вже почали створювати портал мешканця і реєстр мешканця, який перетворюється просто від порталу надання послуг на повноцінний інструмент взаємодії з владою», - зазначила Яніка Мерило.

Юрій Голік підсумував, що розвиток порталу дозволить скорочувати кількість чиновників та економити бюджет і дохід.

Процедура «одержавлення» порталу забере певний час. Спочатку передадуть програмне забезпечення та технічну документацію. Слідом – електронну базу даних. Оформлять авторські права. Після цього Дніпропетровська облдержадміністрація стане повноправним власником ІGov.

Зміниться й адреса порталу – з igov.org.ua на igov.gov.ua.

Раніше повідомлялося, що мешканці Дніпропетровщини можуть отримати онлайн через систему IGov понад 230 адмінпослуг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...