App Store Google Play

Найбільше політичної джинси в інтернеті замовляють Опоблок, Рабінович і Тимошенко, - ІМІ

17.07.2018 11:20
Найбільше політичної джинси в інтернеті замовляють Опоблок, Рабінович і Тимошенко, - ІМІ

Лідером з розміщення політичних матеріалів з ознаками замовності в онлайн-ЗМІ є Опозиційний блок (20% від усієї політичної джинси), на другому місці – “За життя” Рабіновича (10%) і на третьому місці – партія “Батьківщина” і її лідерка Юлія Тимошенко (6%). Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Інститут масової інформації.

Згідно з результатами дослідження, політичну джинсу у своїх стрічках новин розміщували 70% інтернет-медіа, які потрапили у вибірку.

П'ята частина від усієї політичної джинси була присвячена діяльності Опозиційного блоку. Головними спікерами від Опоблоку виступали голова фракції в парламенті Юрій Бойко, депутати Вадим Новинський, Юлія Льовочкіна, на яких припало 66% від всіх матеріалів.

10% від політичної джинси припало на партію “За життя”, а саме на її лідера Вадима Рабіновича, який є єдиним спікером від цієї політичної сили.

На партію “Батьківщина” припало 6% матеріалів з ознаками замовлення. У 90% замовних матеріалів цієї політсили фігурує Юлія Тимошенко.

Загалом 5% від всієї політичної джинси присвячувалось Радикальній партії та Олегу Ляшку, по 4% матеріалів з ознаками замовності припали на Віктора Медведчука, Віталія Кличка і партію “Наш край”.

З цього дослідження можна зробити висновок, що, незважаючи на те, що офіційно виборча кампанія ще не стартувала, політики вже активно піаряться у ЗМІ. І якщо партія «Опозиційний блок» не просуває поки єдиного кандидата, то партії «Батьківщина», «За життя» та Радикальна партія наразі вже працюють на своїх лідерів і  зосереджені на президентських виборах. Теми замовних матеріалів на сьогодні не відображають виборчих програм політичних сил, а більше є ситуативними і залежать від порядку денного.

Нагадаємо, що проросійський пропагандист Шарій у своїх відео почав захищати Вілкула і Тимошенко одночасно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...