App Store Google Play

Дніпряни обуренні встановленням рекламних щитів на жвавих перехрестях

17.07.2018 12:20
Дніпряни обуренні встановленням рекламних щитів на жвавих перехрестях

Дніпро продовжують засіювати рекламними щитами, навіть біля історичних будинків та на небезпечних територіях. Про це сьогодні, 17 липня, повідомила жителька одного з таких будинків Надія Генке у Facebook, передає Дніпроград.

У суботу до будинку №31 на вулиці Бородинська приїхала бригада робочих для початку робіт зі встановлення рекламного щиту.

«Наш будинок побудований приблизно в 1910 році, у ньому мешкав ще Леві Іцхак Шнеерсон, будівля зведена без фундаменту на схилі, а прилеглий тротуар у жахливому стані. По будинку й так йдуть тріщини і будь-які конструкції на тротуарах біля нього можуть бути небезпечні для», - пише мешканка.

Вона зазначає, що усі мешканці будівлі категорично проти встановлення рекламної конструкції і вже оформили лист з підписами. Також Надія наголошує, що перехрестя біля будинку - одне з аварійних на вулиці Січових Стрільців, там постійно збивають пішоходів, а білборд може погіршити становище.

Ще один з дописувачів додав, що через те, що у будинку немає фундаменту, від сильного вітру йдуть вібрації у ґрунт, а через рекламну конструкцію будинок навряд-чи стане міцнішим.

Варто зазначити, що 19.06.18 виконком Дніпровської міської ради надав дозвіл для ТОВ "Атлантіс медіа груп" з Харкова на встановлення 73 подібних споруд в місті.

Нагадаємо, що дана ситуація не є поодинокою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...