App Store Google Play

Міськрада Дніпра хоче забрати у приватного медінституту приміщення колишнього дитсадка

16.07.2018 17:40
Міськрада Дніпра хоче забрати у приватного медінституту приміщення колишнього дитсадка

Міськрада Дніпра хоче забрати будівлю колишнього дитячого садка за адресою вул. Титова, 10. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор гроші.

Даною будівлею ТОВ «Дніпровський інститут традиційної і нетрадиційної медицини» користується за договором з 1996 року безкоштовно.

Міськрада Дніпра подала позов до Господарського суду Дніпропетровської області, у якому вимагає усунути перешкоди користування власністю - щоб медінститут повернув місту будівлю площею 826,7 м. кв. та земельну ділянку площею 3 158 м. кв.

Садок передали інституту в 1995 році в тимчасове користування рішенням виконкому міськради, але в 2011 році це рішення втратило законну силу - його скасувала сесія міськради.

Представники інституту проти позову заперечують, оскільки інститут відремонтував занедбаний садок за свої кошти, а в 1996 році уклав договір з Красногвардійським райвідділом освіти на безкоштовне користування майном. І ніяких передбачених договором підстав для розриву відносин сьогодні немає. Таким чином спроби виселити медінститут - пряме втручання в його господарську діяльність.

Суд вислухав сторони і зробивши перерву в засіданні до 17 липня, давши сторонам можливість зібрати додаткові докази.

Можливо, позов міськради Дніпра в суд - це відповідь на спробу ВНЗ стати власником будівлі на підставі права набувальної давоісті. У 2017 році інститут подав позов на міськраду до Господарського суду Дніпропетровської області - мовляв, більше 20 років ми відкрито і безперервно володіємо будівлею по вул. Титова, 10, а тому хочемо оформити на будівлю право власності. Суд першої інстанції відмовив інституту. А на початку 2018 року рішення залишив у силі і апеляційний господарський суд Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що дніпрян інформують про перебіг судової реформи в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина переспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальник...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...