App Store Google Play

Немає нічого важливішого, аніж довести справу наших предків до кінця, - Андрій Денисенко

14.07.2018 15:45
Немає нічого важливішого, аніж довести справу наших предків до кінця, - Андрій Денисенко

Перейменування Дніпропетровської області на Січеславську це не просто органічне закінчення процесу декомунізації, а повернення українців до своїх витоків. Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко під час першого Всеукраїнського історичного форуму «Декомунізувати не можна залишити». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Січеславська - це не просто звільнення території від назви нав’язаної окупантами, від назви, яка таврує нас ім’ям вбивці. Це звільнення наших душ і наших джерел. Ми повертаємося до наших витоків. І в будівництві державності відмовляємося від сумнівної ідеології, яка засуджена у цілому світі», - зазначив Андрій Денисенко.

Він також наголосив, що саме назва «Січеславська» говорить про історію нашого краю, нагадує про те, що п’ять з восьми Січей знаходилося саме на території області. Окрім того, назва органічно вписується в топоніміку краю.

«Нам часто говорять, мовляв, спочатку зробіть дороги, зробіть зарплати, зробіть пенсії. Ми це чули 27 років. Спочатку треба навести лад в думках, в почуттях, в смислах і символах. Тому що саме на них будується основа матеріального життя, а не навпаки. І тільки якщо ми очистимо нашу державу від віковічної ганьби, яку нам століттями намагається нав’язати держава-агресор, засади нашого життя стануть більш моральними. Ми побудуємо інше суспільство», - вважає народний депутат.

Андрій Денисенко переконаний, що українське суспільство наразі готове до перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

«Люди до кращого звикають швидко. І тому я абсолютно впевнений та переконаний, що спираючись на історичну традицію, заповіти наших предків, досвід визвольної боротьби останніх поколінь, в тому числі нашого краю, перейменування стане позитивною зміною. Немає нічого важливішого для нас, українців, які мають щастя жити, працювати і творити в цей виповнений надіями і можливостями час, аніж довести справу наших предків до кінця", - наголосив Андрій Денисенко.

Народний депутат подякував усім громадським активістам, які ініціювали перейменування області на Січеславську, та депутатам і представникам влади, які підтримали цю ідею.

Нагадаємо, що наразі у Верховній Раді знаходиться відповідний законопроект, який зареєстрував народний депутат Андрій Денисенко. Його підтримали своїми підписами 156 народних депутатів різних фракцій та груп.

Вже два Профільних комітети ВР підтримали перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...