App Store Google Play

Дніпряни більше 9-ти місяців оплачували завищену вартість проїзду, - «Громадський контроль»

13.07.2018 09:00
Дніпряни більше 9-ти місяців оплачували завищену вартість проїзду, - «Громадський контроль»

У Дніпрі 20 червня громадська організація «Платформа Громадський контроль» в Апеляційному суді домоглася визнання незаконним та скасування рішень щодо підняття травнем 2017 року тарифів на проїзд в маршрутках міста. Про активісти повідомили вчора, 12 липня, на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Активісти продовжують у судовому порядку домагатися дотримання законних процедур підвищення вартості проїзду в маршрутках, замість прийняття рішень «за закритими дверима» в департаменті транспорту.

«20 червня 2018 ми вже в апеляційному суді домоглися визнання незаконним та скасування рішення щодо підняття тарифу в травні 2017 року. Тоді тариф був піднятий до 6 грн. Тобто, по суті, суд визначив, що Дніпровська міськрада порушила закон, через що громадяни більше 9-ти місяців оплачували завищену вартість проїзду», - йдеться у повідомлені.

Також активісти наголошують, що це вже четвертий суд, який організація «Платформа Громадський контроль» виграла у міськради за останній рік, що вказує на системні порушення законодавства з боку виконкому та структурних підрозділів Дніпровської міськради.

На даний момент активісти готують позов до суду щодо скасування змови влади з перевізниками стосовно підняття плати за проїзд на маршруті до Таромського до десяти гривень.

«Беззаконня виконкому і департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради має бути зупинено», - заявляють активісти.

Нагадаємо, що нещодавно виконком Дніпровської міської ради ухвалив рішення дозволити деяким перевізникам підняти вартість тарифу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...