App Store Google Play

Дніпряни більше 9-ти місяців оплачували завищену вартість проїзду, - «Громадський контроль»

13.07.2018 09:00
Дніпряни більше 9-ти місяців оплачували завищену вартість проїзду, - «Громадський контроль»

У Дніпрі 20 червня громадська організація «Платформа Громадський контроль» в Апеляційному суді домоглася визнання незаконним та скасування рішень щодо підняття травнем 2017 року тарифів на проїзд в маршрутках міста. Про активісти повідомили вчора, 12 липня, на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Активісти продовжують у судовому порядку домагатися дотримання законних процедур підвищення вартості проїзду в маршрутках, замість прийняття рішень «за закритими дверима» в департаменті транспорту.

«20 червня 2018 ми вже в апеляційному суді домоглися визнання незаконним та скасування рішення щодо підняття тарифу в травні 2017 року. Тоді тариф був піднятий до 6 грн. Тобто, по суті, суд визначив, що Дніпровська міськрада порушила закон, через що громадяни більше 9-ти місяців оплачували завищену вартість проїзду», - йдеться у повідомлені.

Також активісти наголошують, що це вже четвертий суд, який організація «Платформа Громадський контроль» виграла у міськради за останній рік, що вказує на системні порушення законодавства з боку виконкому та структурних підрозділів Дніпровської міськради.

На даний момент активісти готують позов до суду щодо скасування змови влади з перевізниками стосовно підняття плати за проїзд на маршруті до Таромського до десяти гривень.

«Беззаконня виконкому і департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради має бути зупинено», - заявляють активісти.

Нагадаємо, що нещодавно виконком Дніпровської міської ради ухвалив рішення дозволити деяким перевізникам підняти вартість тарифу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...