App Store Google Play

У Дніпрі зводять одразу два спортивні об'єкти

12.07.2018 13:20
У Дніпрі зводять одразу два спортивні об'єкти

У Дніпрі будують відразу два спортивні об'єкти - Олімпійський дім і Зал ігрових видів спорту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

Будівництво ведеться біля реконструйованого і відкритого минулого літа стадіону Олімпійських Резервів.

Олімпійський дім представлятиме собою сучасну будівлю, в якій будуть знаходитися роздягальні, тренерські, медіацентр, а також все необхідне для роботи та висвітлення змагань.

В свою чергу в Залі ігрових видів спорту будуть проходити змагання будь-якого рівня, починаючи від Всеукраїнських і закінчуючи чемпіонатами світу або Європи.

"Таким чином, Дніпропетровська область отримає величезну спортивну інфраструктуру, де тренуватимуться майбутні і нинішні чемпіони і проходитимуть змагання всіх рівнів", - підсумував голова ДніпроОДА.

Ще кілька років тому на цьому місці був старий "вбитий" стадіон. Завдяки ініціативі Народного Депутата від Дніпропетровської області та Президента ФФУ Андрія Павелко стадіон був спочатку переданий з державної власності в обласну, а потім реконструйований (фактично побудований «з нуля») за допомогою Фонду Регіонального Розвитку та Обласного бюджету.

Ідея побудувати в Дніпрі Зал ігрових видів спорту належить Святославу Олійнику, який вже зробив багато для розвитку і популяризації в Дніпропетровській області бадмінтону.

Цьогоріч команда ДніпроОДА збудує більше п'ятнадцяти спортивних об'єктів по всій Дніпропетровській області. Спорткомплекс, басейн і стадіони з професійним штучним покриттям, біговими доріжками, а також майданчиками для волейболу, баскетболу та воркаута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...