App Store Google Play

Понад 13 мільйонів гривень виділили з облбюджету на співфінансування проектів ОТГ Січеславщини

11.07.2018 15:40
Понад 13 мільйонів гривень виділили з облбюджету на співфінансування проектів ОТГ Січеславщини

Сьогодні, 11 липня, головам 21 ОТГ Січеславщини, які перемогли у щорічному конкурсі на співфінансування проектів, вручили символічні сертифікати на знак початку співпраці. Так, обласна рада забезпечить частину фінансування проектів, направлених на місцевий розвиток. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення облради.

Як зазначається, більше 13 мільйонів гривень виділили з обласного бюджету на співфінансування проектів ОТГ – переможців цьогорічного конкурсу. Загалом у конкурсі взяли участь 29 об’єднаних громад, з яких допомогу від обласної ради на свої проекти отримають 21 ОТГ.

«Вже третій рік поспіль триває конкурс на співфінансування проектів ОТГ з обласного бюджету. Ми врахували запит громад про допомогу і поновили цей конкурс після невеликої перерви. Йдеться про співфінансування проектів ОТГ, які стосуються покращення місцевої інфраструктури. Саме мешканці громад визначають, що необхідно розвивати, будувати чи ремонтувати. Обласна рада забезпечує 50% фінансування», - пояснив голова облради Гліб Пригунов.

Першочергові проблеми, які визначили для себе ОТГ стосуються вуличного освітлення, впровадження енергозберігаючих заходів в школах та садочках, створення просторів для дозвілля, ролердрому, ремонт амбулаторії та інші.

Роботи за більшістю проектів вже розпочалися та триватимуть до кінця року. Тож фінансове забезпечення з бюджету облради має надійти найближчим часом.

«Основний виклик, який стоїть сьогодні перед нами полягає у реалізації міжмуніципального партнерства. Так, в одному проекті зможуть приймати участь дві або більше громад – це одна з основних стратегічних цілей обласної ради в рамках децентралізації», - додав заступник голови обласної ради Мгер Куюмчян.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська обласна рада однією із перших в країні ухвалила бюджет 2018. Медицина, освіта і культура – на ці, і не тільки, напрямки облрада спрямувала значні кошти. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...