App Store Google Play

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років

11.07.2018 15:00
ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років. У планах на 2018-й - укласти новий асфальт на 130 вулицях, три з них - нікопольські. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлюємо дорожнє покриття в області. Уперше за десятки років вулиці не латають, а капітально ремонтують. Усе – завдяки позиції Президента України Петра Порошенка та його реформі децентралізації, – сказав Валентин Резніченко. – Цьогоріч новенький асфальт укладають на трьох вулицях Нікополя. Це найважливіші шляхи міста».

Вулиця Рижикова поєднує дві центральні дороги в Нікополі. Нею їздять сім міських маршрутів, а ще – автобуси приватних підприємств. Капремонт тут вже завершили. Шлях розширили, уклали новий асфальт, нанесли розмітку, встановили знаки, облаштували зупинки.

На фініші – капремонт вулиці Довгалевська.

«Це важливий інфраструктурний об’єкт міста, єдина дорога, яка веде до Новопавлівського району. Та стан її був критичний – у 2017-му тут можна було їхати лише зі швидкістю 5-10 км на годину. Усе через ями. Нині проведений капремонт. Залишилися тротуари, зупинки», – звітував начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міськради Всеволод Зінченко.

На часі – капремонт однієї з центральних вулиць Нікополя – Електрометалургів. Її довжина – 3 км, половину дороги вже заасфальтували.

«Сказати, що дорога була погана, це нічого не сказати. Самі ями. Маневрувати на авто поміж них було складно. Нині половину вже відремонтували, їхати приємніше», – розповів місцевий мешканець Олександр Рибаченко.

Завершення всіх робіт – цьогоріч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...