App Store Google Play

Вишкіл першої навчальної чоти табору Юний доброволець успішно завершився

10.07.2018 09:40
Вишкіл першої навчальної чоти табору Юний доброволець успішно завершився

Вишкіл Першої навчальної чоти табору НПВ «Юний доброволець» успішно завершився. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку НЦ УДА у Facebook.

Як зазначається, за добровольчою традицією церемоніали УДА відбулися на галявині біля Дуба Махна. Під час урочистого вимаршу із Державним та Революційним прапорами крокували Юні добровольці. 

Юнаки та юначки виступали з лав за наказом Командира НЦ УДА та отримували посвідки про успішне проходження табору та шеврон Юного добровольця. Кращі таборовики отримали відзначення від друга Покутяки, четверту ступеневу відзнаку «Сталеве дубове листя», із першочерговою можливістю взяти участь у вишколі наступного року та отримати відзнаку третього ступеню. 

Для подальшої тісної співпрації та реалізації Всеукраїнської програми національно-патріотичного виховання молоді виховники організацій «Звитяга» та «Гайдамаки» отримали «Посібник організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді». Крім цього, у бібліотеку виховних середовищ передані книги Василя Іванишина «Національна ідея», плакати «Воїн. Історія Українського війська» та інше.

За активну діяльність в організації таборування Юних добровольців почесною нагрудною відзнакою Командира НЦ УДА «Під проводом Архистратига Михаїла» відзначили заступницю командира 5-го ОБат УДА з тилового забезпечення подругу Отаманшу.

Зазначимо, що розпочався вишкіл Другої навчальної чоти. Всі бажаючі мешканці Дніпра та області можуть зголоситися на табір за контактними номерами: 097 760 63 32 або 095 116 36 46.

Раніше повідомлялося, що на базі навчального центру УДА відбулися заняття у "Школі піхоти" української добровольчої армії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...