App Store Google Play

Кінофестиваль та виховання велокультури: у Дніпрі пройдуть «Дні Данії»

10.07.2018 16:40
Кінофестиваль та виховання велокультури: у Дніпрі пройдуть «Дні Данії»

У Дніпрі пройдуть «Дні Данії» для обміну досвідом, цінностями та культурою, а також для кращого розуміння данського способу життя. Обласна рада та посольство Данії вже розпочали підготовку заходу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, сьогодні Данія є одним з найактивніших міжнародних партнерів України та Дніпропетровщини, зокрема. Тож важливо поглибити діалог між країнами. Бізнес-конференція, кінофестиваль та виховання велокультури – такими планують основні теми заходу.

Також під час проведення планується охопити такі теми, як: прозорість суспільства та розвиток демократії, проблематику сучасного міста, розумні рішення у сфері енергозбереження і ефективне управління відходами.

За даними Державної служби статистики України, за підсумками 2017 р. загальний обсяг торгівлі товарами і послугами між Україною і Данією зріс на 14,4% та склав 540,6 млн.дол.США. Український експорт зріс на 22,5% та склав 309,7 млн.дол.США. Імпорт збільшився на 0,6% та склав 164,5 млн.дол.США.

Традиційно, провідні позиції у торгівлі двох держав займають такі категорії товарів, як фармацевтика, текстильна продукція, машинне обладнання, хімічна продукція, с/г продукція.

«Налагодження міжнародних стосунків – це один із пріоритетів роботи обласної ради. І дуже важливо, аби ці стосунки не обмежувались лише дипломатичними заходами, але й «виходили у світ». «Дні Данії у Дніпрі» - це ще один крок у процесі обміну найкращими надбання з нашими іноземними партнерами» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Проведення «Днів Данії у Дніпрі» заплановано на осінь. У зв’язку з цим обласна рада чекає від мешканців Дніпропетровщини пропозицій щодо плану заходів. Всі бажаючі можуть надіслати власні ідеї на електронну адресу: [email protected].

Нагадаємо, що минулого року напроти будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось урочисте підняття прапора України та Європейського Союзу на честь відзначення Дня Європи у нашій державі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...