App Store Google Play

Дніпрян запрошують на виставку, присвячену легенді чотирьох видів спорту

10.07.2018 17:40
Дніпрян запрошують на виставку, присвячену легенді чотирьох видів спорту

12 липня дніпрян запрошують відвідати виставку, присвячену легенді чотирьох видів спорту Володимиру Окорокову.  Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів технічної виставки.

«Музей «Машина Часу» створений для формування інженерної думки підростаючого покоління. Крім того, з самого початку існування в музеї існує колекція спортивних автівок. Протягом семи місяців ми готували виставку, присвячену чотириразовому майстру спорту Володимиру Окорокову. Вона базується на фотоматеріалах та спогадах легендарного спортсмена. До того ж, ми представимо три велосипеда, один мотоцикл та три автівки. Вся зазначена техніка безпосередньо пов’язана з Володимиром Окороковим», - розповів директор Технічного музею «Машини Часу» Михайло Прудніков.

Як зазначається, саме особисте знайомство зі спортсменом надихнуло організаторів на створення експозиції. Відомо, що Володимир Окороков є майстром спорту з мото- та авто- та двічі з велоспорту.

«Автоспорт у Дніпрі став більш цікавим та вагомим після появи Володимира Окорокова в нашій команді, адже на той час він вже був майстром спорту. Наш з ним тандем майже з першої гонки приніс результат. Наша мета завжди була одноголоса – не менше призового місця. Тож у 1979 році наш екіпаж став першим у Дніпрі, який посів перше місце в ралі», - поділився перший штурман Володимира Окорокова Борис Пергат.

Завтра, 11 червня, в день ювілею Володимира Окорокова під час закритої презентації у музеї «Машина Часу» відкриється стенд, присвячений досягненням майстра спорту.

Всіх дніпрян та гостей міста запрошують на відкриття виставки 12 липня о 12:00. Вона триватиме протягом року, поповнюючись родзинками та розповідями про спортивні досягнення.

Раніше повідомлялося, що  у Дніпрі проходив унікальний техніко-художній проект «Автомобіль – література – мистецтво». Він поєднав три несумісних, на перший погляд, сфери: машину, книгу та картину. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...