App Store Google Play

Підсумки кампанії декларування: цьогоріч бюджет Дніпропетровщини поповниться на понад 100 млн грн

9 Липня 15:20
Підсумки кампанії декларування: цьогоріч бюджет Дніпропетровщини поповниться на понад 100 млн грн

У 2018 році мешканці Дніпропетровщини задекларували майже 2 мільярда 800 мільйоні гривень доходу. Так, бюджет регіону поповниться на понад 100 мільйонів гривень за рахунок сплати податків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДФС області.

Як зазначається, за результатами цьогорічної деклараційної кампанії, громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність подали понад 42 тисячі декларацій про майновий стан та доходи. Це на 458 декларацій більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Так, бюджет Дніпропетровської обласні поповниться за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб у розмірі майже 92 мільйона гривень, а також 12,2 мільйонів гривень складе військовий збір.

Прикметно, що серед декларантів є й мільйонери. Доходи в розмірі понад 1 мільйона гривень задекларували 238 громадян з загальною сумою задекларованих  доходів понад 1 мільярда 340 мільйонів гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають майже 33 мільйонів гривень та 3,6 мільйонів гривень відповідно.

На сьогодні до бюджету вже надійшло майже 47 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 7,6 мільйонів гривень військового збору.

Суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації платники податків мають сплатити до 1 серпня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що з початку деклараційної кампанії мешканцями Дніпропетровщини подано майже 14,2 тисячі декларацій про майновий стан і доходи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...