App Store Google Play

Підсумки кампанії декларування: цьогоріч бюджет Дніпропетровщини поповниться на понад 100 млн грн

9 Липня 15:20
Підсумки кампанії декларування: цьогоріч бюджет Дніпропетровщини поповниться на понад 100 млн грн

У 2018 році мешканці Дніпропетровщини задекларували майже 2 мільярда 800 мільйоні гривень доходу. Так, бюджет регіону поповниться на понад 100 мільйонів гривень за рахунок сплати податків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДФС області.

Як зазначається, за результатами цьогорічної деклараційної кампанії, громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність подали понад 42 тисячі декларацій про майновий стан та доходи. Це на 458 декларацій більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Так, бюджет Дніпропетровської обласні поповниться за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб у розмірі майже 92 мільйона гривень, а також 12,2 мільйонів гривень складе військовий збір.

Прикметно, що серед декларантів є й мільйонери. Доходи в розмірі понад 1 мільйона гривень задекларували 238 громадян з загальною сумою задекларованих  доходів понад 1 мільярда 340 мільйонів гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають майже 33 мільйонів гривень та 3,6 мільйонів гривень відповідно.

На сьогодні до бюджету вже надійшло майже 47 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 7,6 мільйонів гривень військового збору.

Суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації платники податків мають сплатити до 1 серпня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що з початку деклараційної кампанії мешканцями Дніпропетровщини подано майже 14,2 тисячі декларацій про майновий стан і доходи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...