App Store Google Play

Попри заборону, у Дніпрі продовжують торгувати алкоголем вночі

06.07.2018 13:20
Попри заборону, у Дніпрі продовжують торгувати алкоголем вночі

Під час рейдових заходів у Дніпрі, міська інспекція продовжує виявляти масові випадки, коли в магазинах продають алкогольні напої після 22:00. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 34 телеканал.

Так, журналісти, які разом з інспекторами виїжджали на "відлов" недоброчесних підприємців, зафіксували, що переважна частина магазинів продовжує торгувати алкоголем попри заборону міської ради. Окрім цього, продавці у магазинах відмовляються йти на контакт з інспекцією, яка в свою чергу вимушена у таких випадках викликати патрульну поліцію.

Представники міської ради трьома групами інспектують усі райони Дніпра в залежності від розпоряджень. Загалом, під час рейду разом із журналістами, лише один магазин з чотирьох не продавав алкоголь у заборонений час.

Одна із продавчинь, яку підставний клієнт спіймав на гарячому сказала, що лише відгукнулася на вмовляння покупця. Втім, її це від штрафу не врятувало.

"Ну, за великим рахунком, я ж сказала, що не можна. Людина наполегливо наполягала на своєму, так, умовив. Всяке буває. Я дивлюся, людина порядна", - розповіла продавчиня.

Таким чином, показовий рейд продемонстрував, що після декількох тижнів з моменту заборони продажу алкоголю вночі, дніпровські підприємці продовжують ігнорувати рішення міської ради й майже вільно реалізовують алкогольні напої.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...