App Store Google Play

Дніпровська політехніка може стати навчальним центром "Індустрії 4.0"

06.07.2018 12:00
Дніпровська політехніка може стати навчальним центром "Індустрії 4.0"

Сьогодні, 6 липня, представники руху "Індустрія 4.0" налаштували контакти з адміністрацією та викладачами Дніпровської політехніки, аби встановити зв’язки з дніпровським ІТ-кластером. Зустріч відбулась під час другої конференції «Індустрія 4.0 в промисловості». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення Дніпровської політехніки.

Індустрія 4.0 в Україні існує протягом двох років, об’єднуючи близько 100 представників промислових підприємств, інжинірингових компаній та ІТ. Створення регіональних центрів Індустрії 4.0 – один з напрямків руху, мета якого покращити взаємозв’язки ВНЗ з ринком.

«Сьогодні ми розпочинаємо діалог з Дніпровською політехнікою, аби в майбутньому створити центр Індустрії 4.0, залучаючи місцеву владу та промислові підприємства. Центр 4.0 створюються на базі лише обраних навчальних закладів. У Дніпрі ми обрали політехніку, адже цей ВНЗ - номер один у місті», - пояснив директор асоціації підприємств промислової автоматизації України, координатор руху «Індустрія 4.0» Олександр Юрчак.

Як зазначається, регіональний центр 4.0 включає в себе чотири складових: нові навчальні курси в ВНЗ, масові знання з населенням, нетворкінг та активний рівень розробки індустрії.

Фахівець зазначив, що Дніпро має науковий та промисловий потенціал, які потрібно розвивати. Якщо вдасться домовитися, то в майбутньому такий центр з’явиться у Дніпрі, адже це вклад з обох сторін.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина переспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальник...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...