App Store Google Play

Все починається з фундаменту, - Фагот підтримав перейменування області на Січеславську

05.07.2018 11:00
Все починається з фундаменту, - Фагот підтримав перейменування області на Січеславську

Соліст українського гурту "Танок на майдані Конґо" Олег "Фагот" Михайлюта підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це він розповів в унікальному коментарі для Дніпрограду.

Фагот висловив всебічну підтримку громадській ініціативі перейменувати Дніпропетровщину на Січеславщину. Він переконаний, щоб йти в українське майбутнє - необхідно відновити всю правду про нашу історію.

"В словосполученні «Січеславська область» набагато більше музики, ніж в будь-якій іншій назві. Окрім того, саме "Січеславська" - є назвою, яка наповнена історією. Це важливо, адже все починається з фундаменту. І якщо є історична база, то було б неправильно нею нехтувати. Козаки - це одна з яскравих та потужних сторінок, котру вороги української державності принципово «шароварять» щоб знецінити. Ми ж в свою чергу, на противагу усьому, маємо про козаків говорити - публічно, вголос та з пошаною", - заявив Фагот.

Окрім того митець наголосив, що перейменування області на Січеславську стане кроком не тільки до завершення декомунізації, а й початком українізації.

"Без правильної ідеології державу не побудувати. Саме такі історичні назви є одним із шляхів до українізації. Переконаний, що це допоможе змінити старі комуністичні та мертві догми на віру у світле українське майбутнє. Якщо хочаб хтось зацікавитися етимологією походження назви "Січеславська" та зазирне трошки глибше в історію України, це вже буде маленька перемога, правильне позиціювання та український вектор розвитку", - наголосив Фагот.

Він також вважає, що питання декомунізації назви області є актуальним та потребує чи не найшвидшого вирішення.

Нагадаємо, український музикант, письменник, актор та телеведучий Антін Мухарський вважає, що Дніпропетровщину необхідно перейменувати на Січеславщину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...