App Store Google Play

У Дніпрі розпочали будівництво нового храму УПЦ КП

05.07.2018 08:00
У Дніпрі розпочали будівництво нового храму УПЦ КП

У Дніпрі з’явиться новий храм Української Православної Церкви Київського Патріархату. Він буде розташований на Набережній Перемоги неподалік від житлових масивів Перемога–3 та Перемога-4. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпровської єпархії УПЦ КП у Facebook.

Наразі розпочалося будівництво та зведення тимчасової каплички нового храму. Зовсім скоро у тимчасовій капличці можна буде проводити богослужіння. З благословення єпископа Дніпровського та Криворізького Владики Симеона на місці будівництва відбувся молебень для початку доброї справи.

За словами настоятеля нового храму на честь Святого Апостола Андрія Первозваного протоієрея Михаїла Стіньо, будівництво має завершитися приблизно за 2 -3 роки.

Крім того, планується створити культурно-духовний центр, аби парафіянам будь якого віку було зручно проводити час.

Як зазначається, зручне місце розташування храму вже сподобалося багатьом жителям, котрі раніше не мали можливості мати духовний центр саме в цьому районі Дніпра.

Прикметно, що 13 грудня 2017 року в день свята на честь Святого Апостола Андрія Первозваного керуючий Дніпровською Єпархією Владика Симеон освятив хрест і місце під будівництво нового храму.

Нагадаємо, що у зенітному дивізіоні 93-ї бригади Холодний Яр відкрили капличку, яку допомогла облаштувати місцева громада Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...