App Store Google Play

У Дніпрі розпочали будівництво нового храму УПЦ КП

05.07.2018 08:00
У Дніпрі розпочали будівництво нового храму УПЦ КП

У Дніпрі з’явиться новий храм Української Православної Церкви Київського Патріархату. Він буде розташований на Набережній Перемоги неподалік від житлових масивів Перемога–3 та Перемога-4. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпровської єпархії УПЦ КП у Facebook.

Наразі розпочалося будівництво та зведення тимчасової каплички нового храму. Зовсім скоро у тимчасовій капличці можна буде проводити богослужіння. З благословення єпископа Дніпровського та Криворізького Владики Симеона на місці будівництва відбувся молебень для початку доброї справи.

За словами настоятеля нового храму на честь Святого Апостола Андрія Первозваного протоієрея Михаїла Стіньо, будівництво має завершитися приблизно за 2 -3 роки.

Крім того, планується створити культурно-духовний центр, аби парафіянам будь якого віку було зручно проводити час.

Як зазначається, зручне місце розташування храму вже сподобалося багатьом жителям, котрі раніше не мали можливості мати духовний центр саме в цьому районі Дніпра.

Прикметно, що 13 грудня 2017 року в день свята на честь Святого Апостола Андрія Первозваного керуючий Дніпровською Єпархією Владика Симеон освятив хрест і місце під будівництво нового храму.

Нагадаємо, що у зенітному дивізіоні 93-ї бригади Холодний Яр відкрили капличку, яку допомогла облаштувати місцева громада Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...