App Store Google Play

Свободу – полоненим: дніпрян закликають підтримати воїнів, які є заручниками бойовиків

05.07.2018 17:00
Свободу – полоненим: дніпрян закликають підтримати воїнів, які є заручниками бойовиків

У вівторок, 10 липня, у Дніпрі відбудеться мітинг "Свободу - полоненим". Таким чином Дніпро долучиться до всеукраїнської акції на підтримку тих, хто пожертвував власною волею, відстоюючи нашу свободу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

ГО "Українська асоціація полонених" спільно з ГО «Берегиня» та ГО «Правозахисна група «СІЧ» організує акцію у Дніпрі під гаслом – «Свобода – найцінніше в житті! Забуття – найстрашніше!»

Як зазначається, лише за офіційними даними досі у заручниках бойовиків на окупованих територіях лишаються 113 людей, 500 військових та цивільних рахуються зниклими безвісти. Кремль тримає за гратами понад 70 політв'язнів - громадян України.

Організатори запрошують журналістів та всіх небайдужих на акцію за адресою: проспект О. Поля, 2В (біля парку ракет) о 17:00. Мета заходу - нагадати владі та всьому світові – полонених досі не звільнено. Захід є аполітичним. Вітаються прапори України та портрети в'язнів кремля.

Учасники акції вимагають:

- звільнення всіх громадян України, незаконно позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях України та території РФ.

- імплементації міжнародного гуманітарного права в питаннях, пов'язаних з утриманням в полоні та звільненням українських військовослужбовців та цивільних громадян України.

- забезпечити допуск міжнародних гуманітарних місій в місця незаконного утримання громадян України для контролю дотримання прав полонених.

- створення комісії з питань Мінських угод щодо обміну полонених.

- поширити дію Постанови КМУ від 31 січня 2018 № 38 на всіх осіб, які звільнені з полону (після спецперевірки),

- включити до порядку денного ВРУ і негайно розглянути законопроект про реабілітацію колишніх полонених.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...