App Store Google Play

Фасади будинків у центрі Дніпра за 30 мільйонів відремонтує фірма, пов’язана з радником Філатова

05.07.2018 11:40
Фасади будинків у центрі Дніпра за 30 мільйонів відремонтує фірма, пов’язана з радником Філатова

Фасади трьох будинків на проспекті Яворницького (буд 96, 98 і 100) у центрі міста Дніпро відремонтує ТОВ «Північпромбуд» на загальну суму 27,74 млн грн. Про це написала Ілона Руднєва у «БюроUA».

На торгах конкурентом переможця було ТОВ «Равелін», яке в 2017 році виграло тендер на ремонт 10 фасадів на Яворницького, Харківській та Вокзальній.

До червня 2018 року засновником і керівником фірми була Марина Гірман. 15 червня – через тиждень після оголошення Департаментом стратегічного розвитку Дніпровської міськради тендерів на ремонт фасадів – до складу засновників фірми увійшов Геннадій Гаганов.

З 2015 року Гаганов є директором дніпровського ТОВ «Форест-Д», засновником якого є Сергій Петренко – співзасновник ТОВ «Рустікон».

Юридичною адресою «Рустікон» значиться Київ, вул. Зоологична, буд.4-А, оф.139. У цьому ж офісі знаходиться ТОВ «Екстрім ЛТД», співзасновниками якого є Сергій Бондаренко, Володимир Немировський і Юрій Терляєв. На них записано і ТОВ «Інтелдом», яке розташоване за однією адресою з ТОВ «Промислові мобільні рішення», засновниками якого вказані Андрій Одуд та Радим Бєлобородов.

Одуд та Бєлобородов пов’язані з великою кількість фірм, що мають відношення до депутатаДніпровського міськради від «БПП» і радника мера міста Бориса Філатова з питань стратегічного розвитку та інвестицій Максима Кучугури.

Геннадій Гаганов також є керівником, засновником і бухгалтером ТОВ «ПФ «Авача» з міста Ким’янське, київських ТОВ «Делл Ком», ТОВ «Глобал БС Шіппінг Плюс», а також верхньодніпровського ФГ «Новий світ Н». З грудня 2015 р. Гаганов зареєстрований як ФОП (основний вид діяльності – «оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин»).

Як писали ЗМІ, згадані «ПФ «Авача», «Делл Ком», «Новий світ Н» неодноразово були фігурантами кримінальних проваджень.

Цього року мерія Дніпра планує відремонтувати фасади 21 будинку в центрі міста.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...