App Store Google Play

Екс-депутатка РФ співатиме на фестивалі "Джаз на Дніпрі"

05.07.2018 15:00
Екс-депутатка РФ співатиме на фестивалі "Джаз на Дніпрі"

З 20 по 22 липня у Дніпрі відбудеться ювілейний фестиваль Джаз на Дніпрі, учасниками якого будуть музичні зірки світового масштабу, зокрема і екс-депутатка РФ оперна співачка Марія Максакова. Про це сьогодні, 5 липня, під час прес-конференції повідомили організатори культурного заходу.

Ювілейний "Джаз на Дніпрі" відбудеться на території Монастирського острову. На фестивалі очікуються зірки джазу світового рівня. Зокрема, це Тріо Jacky Terrasson з Франції, Allan Harris з США, мультинародний колектив Jazz women band, а також українці Михайло та Людмила Кримови.

Як зазначила арт-директорка фестивалю Ганна Русскевич, цьогоріч фестиваль підготував декілька нововведень для гостей Джазу на Дніпрі.

"Цьогоріч наші гості зможуть відвідати цікаві фотозони, запланована фотовиставка, яку готує Марк Мілов і яка присвячена 50-річчю Джазу на Дніпрі. Все це буде на території основної сцени", - розповіла вона.

Окрім цього, зала перед сценою буде збільшена на третину за рахунок того, що організатори позбавляться столиків для гостей. Втім, ресторани все одно будуть функціонувати неподалік від концертної зони. 

Ще одною родзинкою цьогорічного фестивалю стануть нічні вечірки за участі зірок джазу.

«Джаз на Дніпрі» відкриється 20 липня виступом дніпровського колективу, а вже 21 липня о 17:30 на сцену вийдуть хедлайнери фестивалю. Кожен день включає в себе шестигодинний марафон джазової музики.

Відвідає дніпровський фестиваль і оперна співачка Марія Максакова, біженка з Росії та дружина вбитого у Києві російського політика Воронєнкова. У свій час Максакова голосувала за анексію Криму РФ, втім у 2016 році публічно вибачилася за це перед українцями та кримськими татарами.

Варто зазначити, що на організацію "Джазу на Дніпрі" міськрада витратить 4 мільйона.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...