App Store Google Play

У Дніпрі стартувала тренінгова програма для музейників від німецьких фахівців

04.07.2018 17:40
У Дніпрі стартувала тренінгова програма для музейників від німецьких фахівців

Вчора, третього липня, у Дніпрі стартувала п’ятиденна тренінгова програма «Культ чи культура. Школа музейних компетенцій».  Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, тренінг для музейників з Дніпра та області проводять провідні українські та німецькі фахівці. Меред них: д-р Манфред Віхман та д-р Катрін Пассенс з Фундації «Берлінський мур», Сара Грандке з Меморіалу «Концентраційний табір Флоссернбюрг», а також відомі українські музейники: Зеновій Мазурик (Львів), Юлія Ваганова (Київ), Тетяна Пилипчук (Харків), Зоя Шинчук (Одеса) тощо.

У центрі уваги учасників тренінгу – методи реформування сучасного музею, переосмислення його як майданчику для включення у діалог та рефлексії.

«У світлі подій в Україні останніх років – від протестів на Майдані до збройних зіткнень на Сході та війни з російськими окупантами – очевидно, що саме музеї з їхньою широкою мапою покриття території країни та документальними, предметними свідченнями вітчизняної історії мають стати платформою для вкрай необхідного громадського діалогу», - йдеться в дописі.

Організаторами циклу тренінгів виступили: Український центр розвитку музейної справи Києва  у співпраці з Goethe-Institut та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, а також Український інститут національної пам'яті, який фінансував участь учасників заходу. 

«Слухаємо, переймаємо досвід роботи з суперечливою історичною спадщиною... Кому-кому, а німцям є що розказати...», - прокоментував на своїй сторінці у Facebook історик та засновник музею АТО Юрій Фанигін.

Раніше повідомлялося, що музейники Дніпра разом з європейськими експертами шукали «рецепт» створення сучасного музею

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина переспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальник...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...