App Store Google Play

У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

03.07.2018 09:40
У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

У Дніпрі відбулась ювілейна 20-та Студентська Республіка, участь в якій взяли студенти вищих навальних закладів. З п’ятнадцяти команд, які представляли різні навчальні заклади визначили трьох переможців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

За підсумками програми фестивалю перше місце посіла команда із Дніпропетровської медичної академії; друге місце зайняв Дніпровський національний університет ім. О. Гончара; на третьому місці опинився Український хіміко-технологічний університет.

Відтепер протягом року усі команди-лідери будуть втілювати різні соціальні проекти, а переможці представлятимуть Дніпропетровщину на Всеукраїнському етапі, що відбудеться у серпні цього року.

Основою цьогорічної програми стала тема прогресу і миру у власному регіоні, способи його досягнення та підтримки. Цього разу у фестивалі взяли участь 15 команд – представники різних вищих навчальних закладів області. Усього – понад 300 студентів, які протягом трьох днів брали участь у політичних, інтелектуальних і спортивних іграх. Ще близько 1000 містян стали глядачами і вболівальниками.

Як зазначається, найактивніший учасник був обраний на посаду мера Студентської республіки. Ним став Костянтин Гальцев з Дніпра.

«Студентська республіка-2018 є дуже зрозумілим і важливим джерелом практичних знань для молоді. Вони навчаються вирішувати глобальні проблеми, а для нас їх вміння - це основа майбутнього України», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялося, що 28 червня на Монастирському острові у Дніпрі стартував ювійлейний 20-й молодіжний фестиваль "Студентська республіка", який перетворив локацію на один суцільний табір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...