App Store Google Play

У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

03.07.2018 09:40
У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

У Дніпрі відбулась ювілейна 20-та Студентська Республіка, участь в якій взяли студенти вищих навальних закладів. З п’ятнадцяти команд, які представляли різні навчальні заклади визначили трьох переможців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

За підсумками програми фестивалю перше місце посіла команда із Дніпропетровської медичної академії; друге місце зайняв Дніпровський національний університет ім. О. Гончара; на третьому місці опинився Український хіміко-технологічний університет.

Відтепер протягом року усі команди-лідери будуть втілювати різні соціальні проекти, а переможці представлятимуть Дніпропетровщину на Всеукраїнському етапі, що відбудеться у серпні цього року.

Основою цьогорічної програми стала тема прогресу і миру у власному регіоні, способи його досягнення та підтримки. Цього разу у фестивалі взяли участь 15 команд – представники різних вищих навчальних закладів області. Усього – понад 300 студентів, які протягом трьох днів брали участь у політичних, інтелектуальних і спортивних іграх. Ще близько 1000 містян стали глядачами і вболівальниками.

Як зазначається, найактивніший учасник був обраний на посаду мера Студентської республіки. Ним став Костянтин Гальцев з Дніпра.

«Студентська республіка-2018 є дуже зрозумілим і важливим джерелом практичних знань для молоді. Вони навчаються вирішувати глобальні проблеми, а для нас їх вміння - це основа майбутнього України», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялося, що 28 червня на Монастирському острові у Дніпрі стартував ювійлейний 20-й молодіжний фестиваль "Студентська республіка", який перетворив локацію на один суцільний табір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...