App Store Google Play

Після реконструкції глеюватський дитсадок збільшиться вдвічі

03.07.2018 11:40
Після реконструкції глеюватський дитсадок збільшиться вдвічі

У селі Глеюватка Криворізького району добігає кінця реконструкція дитячого садка «Веселка». До закладу добудували приміщення, у якому розташуються дві додаткові групи та спортзал, – у результаті площа садочка збільшиться вдвічі. Дошкільний заклад зможе прийняти 108 малюків. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка мінімізуємо черги до дошкільних закладів. Щороку створюємо на Дніпропетровщині до 1,5 тисячі додаткових місць в дитсадках. У 2017-му почали зводити чотири сучасні садки в Кам’янському, Підгороднему, Обухівці та Іларіоновому на 115 малюків кожен. Цьогоріч ще одне будівництво розгорнулося й у Покрові. Прагнемо, щоб діти кожного населеного пункту виховувалися в комфортних умовах», – зауважив Валентин Резніченко. 

Дитсадок у Глеюватці на 70 місць збудували ще у 80-х роках минулого століття. Через близькість ГОКів і кар’єрів приміщення почало давати тріщини. Розколи були і у фундаменті, і у стінах. Покращити умови виховання малечі попрохали батьки – за вирішення проблеми взялася ДніпроОДА.

Реконструкція триває з кінця 2016 року. За цей час будівельники вже модернізували старий корпус на чотири групи: утеплили фасад, покрівлю й підвал, замінили вікна та комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні ремонтні роботи.

«Взимку в садку було прохолодно: дітей вдягали, наче капусту. Однак після ремонту відчутно потеплішало. У групах оновили шпалери – стало світло й затишно. Упевнена, що задоволені і діти, і батьки», – сказала мати Ганна Фурса.   

Також до вже існуючої будівлі добудували двоповерховий корпус. Незабаром його облицюють яскравим енергоефективним фасадом, зараз ведуться внутрішні роботи.

У новому приміщенні розташують дві додаткові групи – раннього та дошкільного віку.

«Наразі в дитсадку виховуються 74 малюка. Однак після реконструкції площа дошкільного закладу збільшиться вдвічі і його зможуть відвідувати 108 дітей. У добудованому корпусі будуть ігрова зала із сухим басейном та спортзал. Крім дошкільнят, спортом займатимуться й учні глеюватської школи, яка знаходиться поруч з дитсадком», – зазначила завідуюча дитсадком Валентина Сергієнко. 

Наразі підрядники приводять до ладу прилеглу територію. Кожна із шести груп матиме власний ігровий майданчик з тіньовим павільйоном та пісочницею. Серед іншого в дітей будуть велодоріжки та вуличний куточок для вивчення правил дорожнього руху.

«До Глеюватки переїхали нещодавно і коли побачили цей дитсадок, то рішення було одностайним – наш трирічний син Марат ходитиме саме сюди. А значить, немає необхідності возити дитину до Кривого Рогу. Групи великі, просторі й теплі. Син задоволений», – поділилася мати Мар’яна Стаднійчук. 

Дитсадок опалюватиме власна автономна котельня. Це дасть змогу самостійно регулювати подачу тепла в групи.

Роботи виконані на 75%. Завершити їх планують у 2018-му.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...