App Store Google Play

Після реконструкції глеюватський дитсадок збільшиться вдвічі

03.07.2018 11:40
Після реконструкції глеюватський дитсадок збільшиться вдвічі

У селі Глеюватка Криворізького району добігає кінця реконструкція дитячого садка «Веселка». До закладу добудували приміщення, у якому розташуються дві додаткові групи та спортзал, – у результаті площа садочка збільшиться вдвічі. Дошкільний заклад зможе прийняти 108 малюків. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка мінімізуємо черги до дошкільних закладів. Щороку створюємо на Дніпропетровщині до 1,5 тисячі додаткових місць в дитсадках. У 2017-му почали зводити чотири сучасні садки в Кам’янському, Підгороднему, Обухівці та Іларіоновому на 115 малюків кожен. Цьогоріч ще одне будівництво розгорнулося й у Покрові. Прагнемо, щоб діти кожного населеного пункту виховувалися в комфортних умовах», – зауважив Валентин Резніченко. 

Дитсадок у Глеюватці на 70 місць збудували ще у 80-х роках минулого століття. Через близькість ГОКів і кар’єрів приміщення почало давати тріщини. Розколи були і у фундаменті, і у стінах. Покращити умови виховання малечі попрохали батьки – за вирішення проблеми взялася ДніпроОДА.

Реконструкція триває з кінця 2016 року. За цей час будівельники вже модернізували старий корпус на чотири групи: утеплили фасад, покрівлю й підвал, замінили вікна та комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні ремонтні роботи.

«Взимку в садку було прохолодно: дітей вдягали, наче капусту. Однак після ремонту відчутно потеплішало. У групах оновили шпалери – стало світло й затишно. Упевнена, що задоволені і діти, і батьки», – сказала мати Ганна Фурса.   

Також до вже існуючої будівлі добудували двоповерховий корпус. Незабаром його облицюють яскравим енергоефективним фасадом, зараз ведуться внутрішні роботи.

У новому приміщенні розташують дві додаткові групи – раннього та дошкільного віку.

«Наразі в дитсадку виховуються 74 малюка. Однак після реконструкції площа дошкільного закладу збільшиться вдвічі і його зможуть відвідувати 108 дітей. У добудованому корпусі будуть ігрова зала із сухим басейном та спортзал. Крім дошкільнят, спортом займатимуться й учні глеюватської школи, яка знаходиться поруч з дитсадком», – зазначила завідуюча дитсадком Валентина Сергієнко. 

Наразі підрядники приводять до ладу прилеглу територію. Кожна із шести груп матиме власний ігровий майданчик з тіньовим павільйоном та пісочницею. Серед іншого в дітей будуть велодоріжки та вуличний куточок для вивчення правил дорожнього руху.

«До Глеюватки переїхали нещодавно і коли побачили цей дитсадок, то рішення було одностайним – наш трирічний син Марат ходитиме саме сюди. А значить, немає необхідності возити дитину до Кривого Рогу. Групи великі, просторі й теплі. Син задоволений», – поділилася мати Мар’яна Стаднійчук. 

Дитсадок опалюватиме власна автономна котельня. Це дасть змогу самостійно регулювати подачу тепла в групи.

Роботи виконані на 75%. Завершити їх планують у 2018-му.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...