App Store Google Play

Дніпропетровщина - друга за рівнем рейдерства після столиці

03.07.2018 09:00
Дніпропетровщина - друга за рівнем рейдерства після столиці

Дніпропетровщина входить у трійку областей за рейдерськими захопленнями. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Opendatabot, платформу для роботи з відкритими даними. 

"З 2014 року кількість рейдерських захоплень щороку зростає. Найбільша кількість сталася в 2017 році - 414. Найменшу кількість рейдерських атак було зареєстровано Генеральною прокуратурою в 2014 році - всього 234 справи", - йдеться в повідомленні платформи.

Наголошується, що найчастіше рейдерські захоплення відбуваються в місті Київ та Київській області (397 випадків за останні 5 років). На другому місці – Дніпропетровська (133 випадки) та Львівська (104 випадки) області.

На платформі уточнюють, що генеральна прокуратура відносить такі випадки до двох статей кримінального кодексу – протидія законній господарській діяльності і протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації.

При цьому попереджається, що реальна статистика може відрізнятися від даних ГПУ.

На платформі пояснили, що у великій кількості випадків рейдерських захоплень кримінальні провадження взагалі не порушуються, оскільки таке захоплення "кришують" корумповані правоохоронці. У деяких випадках, кримінальні провадження порушуються за іншими статтями кримінального кодексу, наприклад. хуліганство, самоуправство, незаконне поводження зі зброєю, тому такі випадки можуть не потрапити в цю статистику.

"Правоохоронці не дуже люблять господарські справи і намагаються уникати їх розслідування, тому в більшості випадків рейдерство переходить в господарську юрисдикцію. Також це говорить про некваліфіковану роботу з боку звинувачення по збору доказів, коли адвокати рейдерів успішно захищають своїх клієнтів, користуючись помилками слідства", - пояснює адвокат Максим Лазарєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...