App Store Google Play

Дніпропетровщина - друга за рівнем рейдерства після столиці

03.07.2018 09:00
Дніпропетровщина - друга за рівнем рейдерства після столиці

Дніпропетровщина входить у трійку областей за рейдерськими захопленнями. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Opendatabot, платформу для роботи з відкритими даними. 

"З 2014 року кількість рейдерських захоплень щороку зростає. Найбільша кількість сталася в 2017 році - 414. Найменшу кількість рейдерських атак було зареєстровано Генеральною прокуратурою в 2014 році - всього 234 справи", - йдеться в повідомленні платформи.

Наголошується, що найчастіше рейдерські захоплення відбуваються в місті Київ та Київській області (397 випадків за останні 5 років). На другому місці – Дніпропетровська (133 випадки) та Львівська (104 випадки) області.

На платформі уточнюють, що генеральна прокуратура відносить такі випадки до двох статей кримінального кодексу – протидія законній господарській діяльності і протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації.

При цьому попереджається, що реальна статистика може відрізнятися від даних ГПУ.

На платформі пояснили, що у великій кількості випадків рейдерських захоплень кримінальні провадження взагалі не порушуються, оскільки таке захоплення "кришують" корумповані правоохоронці. У деяких випадках, кримінальні провадження порушуються за іншими статтями кримінального кодексу, наприклад. хуліганство, самоуправство, незаконне поводження зі зброєю, тому такі випадки можуть не потрапити в цю статистику.

"Правоохоронці не дуже люблять господарські справи і намагаються уникати їх розслідування, тому в більшості випадків рейдерство переходить в господарську юрисдикцію. Також це говорить про некваліфіковану роботу з боку звинувачення по збору доказів, коли адвокати рейдерів успішно захищають своїх клієнтів, користуючись помилками слідства", - пояснює адвокат Максим Лазарєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...