App Store Google Play

Дніпро чекає черговий транспортний колапс: свій маршрут змінюють головні трамваї та маршрутки

03.07.2018 20:00
Дніпро чекає черговий транспортний колапс: свій маршрут змінюють головні трамваї та маршрутки

Вже цього місяця у Дніпрі через будівництво метро, перекриття частини проспекту Дмитра Яворницького та реконструкцію вулиці Курчатова свій маршрут значно змінять головні міські трамваї та автоперевізники. Про це сьогодні, 3 липня, під час прес-конференції повідомив заступник директора департаменту - начальник управління транспорту департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради Олександр Лещенко, передає Дніпроград.

"Як ви знаєте у місті триває активне будівництво метро. Через це вже перекрили частину проспекту Яворницького. Також планується реконструкція вулиці Курчатова. У зв'язку з цим свій рух змінять деякі маршрутки, а також трамваї", - зазначив чиновник.

Так, зміни торкнуться маршруток № 101А, 111, 34, 75, 106, 86, 90, 141, 66, 87 Б, 146 А, 146 Б, 157 А, 44, 73.

Маршрут №101А тепер проходить через пр. Яворницького - вул. Шмідта - пл. Десантників - вул. Фабра - пр. Яворницького - далі по звичному маршруту.
№111 - пр. Яворницького - вул. Кн. Ольги - пл. Десантників, далі по маршруту, без заїзду на вул. Курчатова - вул. Щепкіна - вул. Павлова.
№ 34, 75, 106 - пр. Яворницького - вул. Шмідта - пр. Пушкіна - пр. С. Нігояна, далі по маршруту.
№ 86, 90, 141 - пр. Яворницького - вул. Шмідта - пр. Пушкіна - пр. Нігояна, далі по маршруту.
№66 - вул. Павлова -вул. Щепкіна - пр. Нігояна - пр. Пушкіна, далі по маршруту.
№87Б - пр. Яворницького - вул. Фабра - вул. Старокозацька - вул. Шмідта, далі по маршруту.
№ 146 А, Б, 157А - пр. Нігояна - пр. Пушкіна - вул. Шмідта - вул. Старокозацька - вул. Фабра - пр. Яворницького, далі по маршруту.
№44, 73 - пр. Яворницького - вул. Шмідта - пр. Пушкіна, далі по маршруту.

Також перенесуть кінцеві зупинки таких маршрутів №13, 44, 34, 75 на пр. Д. Яворницького в район будинку №121; маршрутів №73, 141 на пл. Вокзальна.

Що стосується трамваїв, то у Дніпрі з'являться два "перших" маршрути - №1 та №1К.

№1 Рухатиметься за маршрутом  пл. Вокзальна - пр. Яворницького - вул. Шмідта - пр. Пушкіна - вул. Святослава Хороброго - вул. Чернишевського - вул. Севастопольська - Університет залізничного траспорту і назад.

№1К - Університет залізничного транспорту- вул. Севастопольська - пр. Гагаріна - пл. Соборна - пр. Яворницького - вул. Центральна і назад.

Окрім цього, планується об'єдання двох трамваїв в один - №11 та №15. Він буде рухатися за маршрутом ДМЗ - вул. Макарова - вул. Робоча  - вул. Антоновича - вул. Леваневського - вул. Камчатська - пр. Мазепи - вул. Криворізька. 

Скільки триватимуть такі зміни чиновник не повідомив, адже за його словами все залежить від підрядників та строків будівництва. 

Варто зазначити, що відсьогодні перекрили частину проспекту Яворницького і більшість транспорту рушає через вулиці Шмідта та Старокозацьку, які очевидно не спроможні витримати такий потік автомобілів. 

Таким чином відчути транспортний "комфорт" у Дніпрі тепер зможуть не тільки мешканці лівого берегу, які страждають від перекриття Центрального мосту, а і містяни, які використовують залізничний вокзал як хаб для пересадок. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...