App Store Google Play

Вступна кампанія: на Дніпропетровщині стартувала реєстрація е-кабінетів

02.07.2018 18:30
Вступна кампанія: на Дніпропетровщині стартувала реєстрація е-кабінетів

Сьогодні, 2 липня, в Україні стартувала вступна кампанія. Вже зараз абітурієнти можуть зареєструвати електронні кабінети для подачі заяв до обраних ВНЗ. Під час прес-конференції в ІА "Дніпр-Мост" ректор Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. Лазаряна Олександр Пшінько підкреслив важливість підготовки інженерних фахівців в Україні та запросив абітурієнтів на навчання.

«Сьогодні підготовка інженерних фахівців - архіважливе завдання для української економіки. Ми повинні зберегти свій інженерний потенціал для майбутнього розвитку. Наш університет зараз працює над десятьма новими спеціальностями у сфері туризму, економіки, захисту інформації, високошвидкісного залізничного транспорту, екології та інших. Деякі з них з'являться вже в цьому році, інші - в перспективі », - розповів Олександр Пшінько.

Також ректор вишу нагадав, що цьогорічна вступна кампанії відрізняється від кампанії минулих років.

«Для спеціальностей уніфіковані обов'язкові предмети ЗНО. Зокрема, якщо попередні роки виші самі вибирали, за якими предметами зараховувати в заклад, то в цьому році все уніфіковано під кожну конкретну спеціальність. Зменшено кількість заяв, які абітурієнт може подавати для участі в конкурсі за бюджетне місце - до 7 заяв на 4 спеціальності. Зараховуються сертифікати ЗНО 2016, 2017 і 2018 років, але з іноземних мов - тільки 2018-го», - розповів Пшінько.

Вже зараз розпочалася реєстрація електронних кабінетів, через які абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до українських вишів. 

Після реєстрації електронного кабінету вступника, заповнення особистих даних та завантаження сканкопій необхідних документів вступники отримають можливість подавати заяви до українських вишів. Відповідна опція стане доступною 12 липня. З 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до ВНЗ. Їх прийом триватиме до 26 липня.

Цього року заяви в електронній формі мають подавати вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

Нагадаємо, під час старту прийому документів майбутнім студентам не варто поспішати з подачею заяв та почекати кілька днів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...