App Store Google Play

Дніпровські ІТ-фахівці разом з інженерами «Noosphere» розробляють проект оновленого планетарію

02.07.2018 15:00
Дніпровські ІТ-фахівці разом з інженерами «Noosphere» розробляють проект оновленого планетарію

Дніпровські ІТ-фахівці та інженери продовжують долучатися до проектів компанії «Noosphere». До того ж, спеціалісти міста разом з інженерами «Noosphere» створюють нові платформи та заходи для жителів Дніпра. Про подробиці співпраці повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів фахівців.

«Дніпро продовжує бути містом ІТ та інженерії. На сьогодні у місті близько 10 тисяч фахівців, з яких 7 тисяч працює на ІТ-підприємствах. Ця сфера перспективна, адже дає можливість працювати над передовими проектами, а також дозволяє спеціалістам отримувати досить високу заробітну плату. У минулому році у Дніпрі відбулося близько 300 заходів, пов’язаних з інженерією – це дуже багато. Деякі проекти вдалося втілити разом з компанією «Noosphere», ще низка подій відбудеться протягом теперішнього року»,  - розповіла виконувачка обов’язків заступника міського голови Яніка Мерило.

Зі слів директора з управління  «Noosphere Ventures» Михайла Рябоконя, компанія зосереджена на створення нових hardware-проектів (програмна інженерія – ред.), які стануть популярними у всьому світі.

«Один зі спільних проектів компанії «Noosphere» та мерії Дніпра, який наразі розробляється, направлений на оновлення Дніпровського планетарію. Цей історичний центр після придбання спеціального обладнання перетвориться на інтерактивний планетарій із сучасними розробками. Планується, що діти зможуть в ігровій формі вивчати космічні планети. Наразі ми отримуємо дозвільні документи та проводимо технологічні дослідження приміщення Дніпровського планетарію, яке знаходиться в аварійному стані», - пояснив Михайло Рябоконь.

Крім того, Яніка Мерило повідомила, що у Дніпрі планується проведення літературного форуму «Book space». Деталі заходу будуть повідомлятися пізніше.

Раніше повідомлялося, що вперше в Україні студенти Інжинірингової школи Noosphere на базі ДНУ ім. Гончара спроектували ракету, яка за технічними вимогами відповідає стандартам світової категорії. 

Нагадаємо, що 9 червня в Noosphere Engineering School пройшов Другий студентський космічний турнір Star Track, на якому студенти з Дніпра презентували свої розробки в сфері космічних досліджень і поборолися за головний приз - можливість реалізації практичної моделі проекту. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...