App Store Google Play

Голова облради привітав учасників Студреспубліки

30.06.2018 08:00
Голова облради привітав учасників Студреспубліки

В Дніпрі на Монастирському острові стартував 20-й молодіжний фестиваль «Студреспубліка». Це  найбільша подія для українського студентства, яка зібрала максимальну кількість молодих лідерів, прогресивних експертів і думаючих громадян  із усієї області. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської облради.

Тема мульти-фестивалю на регіональному рівні: «Як досягти прогресу і миру в твоєму регіоні».

В основі Студреспубліки — проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського мера та депутатів. Минулого року ним став Андрій Іваницький з Дніпра.

У рамках фестивалю  в унікальному дискусійно-змагальному форматі  студенти матимуть змогу  безпосередньо  долучитися до напрацювання конкретних пропозицій щодо того, як підтримувати мир і досягти прогресу у своєму регіоні. Допоможуть у цьому найкращі експерти, які проводитимуть факультативи (лекції, майстер-класи тощо).

Фестиваль в Дніпрі проводиться за підтримки  голови обласної ради Гліба Пригунова, в минулі роки він також підтримував дніпровську команду: «Завдяки грі створюються всі умови для побудови молодіжної країни. Таким чином, це справжня практична робота, в ході якої молодь вчиться вирішувати глобальні проблеми. І я бажаю їм в цьому успіху».

Студентська республіка триватиме до суботи,коли ми і дізнаємося, яка команда представить Дніпропетровську область на загальнонаціональних іграх.

Нагадаємо, що 28 червня, на Монастирському острові у Дніпрі стартував ювійлейний 20-й молодіжний фестиваль "Студентська республіка", який перетворив локацію на один суцільний табір. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...