App Store Google Play

Не чужі одна одній та Геннадію Корбану фірми розіграли між собою ремонт Нового мосту у Дніпрі

28.06.2018 09:00
Не чужі одна одній та Геннадію Корбану фірми розіграли між собою ремонт Нового мосту у Дніпрі

Фірма з Маріуполя «Маст-Буд» стала переможцем тендеру щодо продовження капітального ремонту багатостраждального Нового мосту у Дніпрі. Назву фірми-переможця оприлюднено в системі ПроЗорро.

На тендер подали заявки дві компанії - фірма МОСТСТРОЙКОМ і підприємство «Маст-Буд».

Маріупольці запропонували відремонтувати міст за 311,96 млн грн. Це лише на 9 млн менше, ніж пропозиція фірми з Дніпра «Мостстройком».

Утім, як з’ясували журналісти видання «Бюро.UA», обидві фірми є не чужими одна одній.

Як писали в вересні 2017 року «Наші гроші», зареєстроване в Маріуполі ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» належить Михайлу Беккеру. Керує фірмою Сергій Розбей, який в 2013 році був членом наглядової ради київського ПАТ «МЗБК», що належить тому ж Михайлові Беккеру.

«Мостстройком» - фірма з Дніпра. Її засновником і керівником є Ігор Москаленко.

Разом з Андрієм Фесівським Москаленко виступає засновником ТОВ «ПП«Укрбудстальконструкція».

У 2011-2013 році Ігор Москаленко був членом наглядової ради вищевказаного ПАТ «МЗБК» Беккера, а Андрій Фесівський очолював ревізійну комісію цього ж ПАТ.

За даними SMIDА, станом на квітень 2014 року депозитарієм ПАТ «МЗБК» виступало ТОВ «Депозитарна фондова компанія «Славутич-Капітал»- фірма, за даними ЗМІ, з оточення бізнесмена Геннадія Корбана.

Станом на 25 червня 2018 року тендер на закупівлю послуг з ремонту Нового мосту проведений ще не був. Водночас, в суботу 24 червня, а також в понеділок 25 червня, на мосту можна було побачити техніку з емблемою одного з учасників торгів - компанії «Маст-буд», і людей в спецодязі з написом «Мостобуд» (ТОВ «Мостобудівельне підприємство« Мостобуд» належить тому ж-таки  Михайлові Беккеру).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...