App Store Google Play

Дотримання норм і 5 років гарантії: як ремонтують дороги у селищі Авіаторське

28.06.2018 12:45
Дотримання норм і 5 років гарантії: як ремонтують дороги у селищі Авіаторське

У селищі Авіаторське, яке торік увійшло до складу Дніпра, триває комплексний ремонт внутрішньоквартальних та проїзних доріг. Тут також встановлюють нове вуличне освітлення й відновлюють теплоізоляцію на магістралях. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

«Під час нашої виїзної наради, ухвалили рішення заборонити рух вантажного транспорту селищем Авіаторське. Адже великовантажний транспорт завдає шкоди асфальтобетонному покриттю. Думаю, протягом декількох днів це питання вирішимо», – зазначив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко під час виїзної наради у селищі 27 червня.

Лисенко також запевнив місцевих мешканців, що буде вирішене питання з підприємством «Житловий сервіс-15», на яке вони скаржилися, та на прохання жителів пришвидшиться створення ОСББ для 17 багатоквартирних будинків, розташованих у селищі.

Загалом у Авіаторському відновлять близько 21 тис. кв. метрів доріг. Нині зробили майже 30% від запланованого. Закінчити планують до середини цієї осені. За якістю робіт стежать прискіпливо. За допомогою спеціального приладу вимірюють температуру вкладання асфальтобетонної суміші. Вона повинна становити близько 160 градусів.

«Їжджу тут щодня. Раніше дорога була «вбита», було дуже незручно та довго, а зараз все класно», – розповів водій Денис.

Зміни оцінили навіть немісцеві мешканці.

«Я не тутешній, однак часто буваю в селищі. У порівнянні з тим, що було, – небо і земля просто. Раніше була катастрофа – яма на ямі. А тепер краса», – ділиться враженнями пан Олександр.

Як відомо, селище Авіаторське розташоване за 14 км від міста – на південь від житлового масиву Тополя і на захід від села Старі Кодаки. Приєднання його до комунального обслуговування службами міста Дніпра стало можливим завдяки народному депутату Андрію Денисенку, який протягом останніх років активно просував ідею приєднання Авіаторського до Дніпра. Попри те, що майже три тисячі мешканців селища є міськими мешканцями, їх будинки раніше вважалися обласним майном. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...