App Store Google Play

Вихованці центру підтримки дітей «Довіра» відпочинуть у наметовому таборі

27.06.2018 12:20
Вихованці центру підтримки дітей «Довіра» відпочинуть у наметовому таборі

Вихованці центру підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради у найближчі дні вирушать на відпочинок до смт Обухівка. Протягом п’яти днів діти мешкатимуть у наметовому таборі. Організовує такі поїздки Міжнародний благодійний фонд «Максимум» у рамках проекту «Наставництво». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

За словами виконувачки обов’язків начальника управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Лариси Кім, вихованці центру їздять відпочивати у наметовий табір другий рік поспіль.

«Проект наставництва у Дніпрі лише розвивається. Сподіваємося, він активно реалізовуватиметься у місті й кожна дитина із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайде свого наставника – дорослу людину, якій зможе довіряти», – сказала представниця мерії.

Зі свого боку один із наставників та голова фонду «Максимум» Максим Нудьга розповів: цього року зміна у таборі пройде під девізом «Світ без насилля». Хлопцям та дівчатам розповідатимуть про спілкування та взаємодію з однолітками, дорослими і світом навколо без агресії. Їх умовно поділять на родини, щоб вони допомагали одне одному, не боялися брати на себе відповідальність за свої дії.

«Це одна із форм соціалізації для дітей, юнаків та дівчат. Багато випускників таких закладів бояться дорослого життя і не знають, у якому напрямку їм просуватися далі. А завдяки наставникам і таким заходам, як у цьому таборі, у них з’явиться уявлення  про модель родини», – додав голова фонду.

До наметового табору поїдуть 6 дітей із центру. Один із них –  цьогорічний випускник закладу Микита Булгаков. Хлопець побуває у таборі вже вдруге. 

«Минулого разу мені там дуже сподобалось. Я багато чого навчився. Наприклад, вперше в житті рубав дрова, ставив сам намет. Спочатку здавалося, що все тяжко, а зараз готовий допомагати іншим», – розповів юнак.

Проект «Наставництво» – добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед, у підготовці до самостійного життя.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...