App Store Google Play

У селі Вакулове Софіївського району вперше за століття ґрунтівка отримала якісне покриття

27.06.2018 08:30
У селі Вакулове Софіївського району вперше за століття ґрунтівка отримала якісне покриття

У Софіївському районі з якісним покриттям ще одна дорога. Нового асфальту дочекалася вулиця Героїв АТО в селі Вакулове. За словами місцевих, колишня ґрунтівка такої якості – вперше за століття. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Оновлення доріг, які не знали якісного асфальту десятиліттями, – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині за три останні роки відремонтували майже півтисячі комунальних доріг. У комфортних умовах мають жити мешканці кожного населеного пункту, незалежно від його розмірів», – наголосив Валентин Резніченко.

Зокрема, з покриттям нової якості вулиця в селі Вакулове –  Героїв АТО. Назва – невипадкова: чимало її мешканців захищають незалежність України на Донбасі.

Вздовж вулиці – більше ста дворів. Місцеві жителі кажуть, дорога не знала асфальту з моменту заснування населеного пункту. А це – ціле століття. 

«По вулиці неможливо було ні пройти, ні проїхати. Як дощ – під ногами багнюка, транспорт загрузає, – розказала мешканка вулиці Надія Білоус. – А потім нам сказали, що дорогу асфальтуватимуть. Спочатку подумали, що далі слів справа не рушить. Та всі сумніви зникли, коли на вулицю виїхала дорожня техніка. Тепер, коли дорогу відремонтували, здається, як на світ народився». 

Таким шляхом до школи добиратися комфортно, каже одинадцятирічний Вова Гаврюшин. Нове покриття щодня випробовує на велосипеді.

«Раніше дорога була так собі. Ями на кожному кроці, щоб добратися до школи – ціле випробування. Тепер, коли поклали нову дорогу, ганяю на велосипеді. Все супер», – сказав хлопчик.  

Героїв АТО, яка вважається однією з найдовших вулиць Вакулового, відновили обласним коштом. Додаткові кошти – результат реформи децентралізації, переконаний голова Вакулівської ОТГ Артур Шевцов.

«Вулицю зробили швидко і якісно. Ми навіть поклали «лежачих поліцейських», бо дітлашня ганяє на роликах та велосипедах. Вдячні ДніпроОДА за оновлену дорогу. Для нас це успіх децентралізації», – наголосив він. 

Вакулівська об’єднана громада утворилася у 2015-му. Навколо неї об’єдналися 18 населених пунктів – це понад 3 тисячі мешканців.

Крім вулиці Героїв АТО, у Софіївському районі вже відремонтована й вулиця Незалежності. Крім того, до кінця року заасфальтують дороги у Софіївці, Миколаївці та Любимівці.

Цьогоріч на капремонт комунальних доріг із обласного бюджету виділяють близько 1 млрд грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...