App Store Google Play

У П’ятихатках втілили у життя ще один інфраструктурний проект

27.06.2018 15:20
У П’ятихатках втілили у життя ще один інфраструктурний проект

У П’ятихатках капітально відремонтували каналізаційні мережі та очисні споруди. Підрядники замінили понад чотири кілометри труб і встановили сучасне обладнання. Така реконструкція – вперше за 40 років. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлення в області інфраструктури, яка роками була в занедбаному стані – одне із завдань Президента України Петра Порошенка, поставлених перед ДніпроОДА. Прагнемо зробити життя місцевих мешканців комфортним і затишним. Один із проектів – капремонт каналізаційних мереж та очисних споруд у П’ятихатках», – розповів Валентин Резніченко.

Каналізаційну мережу в П’ятихатках не реконструювали десятки років – труби заіржавіли, а очисні споруди були в аварійному стані. Через це страждали місцеві жителі та природа. Вирішити проблему допомогла ДніпроОДА.

«За підтримки ДніпроОДА виконана велика робота. Нова каналізація та система очищення води захистить екологію нашого міста і забезпечить нормальні умови життя понад 20 тис. місцевих мешканців», – сказав міський голова П’ятихаток Олег Малоок.

Підрядники замінили понад чотири кілометри труб, оновили обладнання насосної станції, облаштували відстійники для води, мулові і піскові майданчики, реконструювали лабораторію.

 «Життя у нашому місті покращується. Нарешті бачимо позитивні зміни», – поділився думкою мешканець П’ятихаток Віктор Ридзаніч.

За три роки на Дніпропетровщині втілили понад 600 інфраструктурних проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...