App Store Google Play

У Дніпрі запровадили Мережу знань Національної туристичної організації України

27.06.2018 08:00
У Дніпрі запровадили Мережу знань Національної туристичної організації України

Відсьогодні Дніпро приєднався до Національної туристичної організації України. Відповідне рішення підтримали делегати з усієї країни. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Агентство розвитку Дніпра.

Повідомляється, що відповідне рішення прийнято сьогодні під час виїзної сесії Наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) під головуванням Радника Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України, президента Національної туристичної організації України Івана Ліптуги. Пропозицію одностайно підтримали делегати вишів зі Львова, Дніпра, Одеси, Києва, Тернополя, Чернігова, Кривого Рогу, Чернівців, Харкова, Херсону.

Як зазначила керівник туристичного напрямку «Агентства розвитку Дніпра», яке разом з Університетом імені Альфреда Нобеля виступили партнерами організації виїзної сесії Наукової ради з туризму та курортів МЕРТ, Анна Колєда: «Ми сподіваємося, що Мережа знань, як динамічна структура, у подальшому зможе об’єднати досвід практиків та освітян в галузі туризму, буде сприяти генеруванню, розповсюдженню та використанню нових знань, розробці інновацій в туристичній сфері. Також буде цілком логічно для нас, як дніпрян, об’єднати у професійному спілкуванні туристичний актив та наукову спільноту Дніпра з метою подальшого створення відповідної регіональної структури».

«Університет імені Альфреда Нобеля звик бути у самому серці подій, що відбуваються, тому ми раді бути точкою старту для Мережі знань у галузі туризму і гостинності в Україні» – додає керівник медіа-центру університету Ганна Гронська.

За словами Івана Ліптуги, «Мережа знань Національної туристичної організації України утворюється з провідних науковців туристичних університетів та профільних навчальних закладів в сфері туризму та гостинності для об’єднання зусиль для розвитку сталого туризму в Україні, а також для спільної розробки та експертизи програм професійної підготовки кадрів, для єдиного представлення України у Мережі знань Всесвітньої туристичної організації (UNWTO Knowledge Network)».

аціональна туристична організація України співпрацює за угодою з Міністерством економічного розвитку та торгівлі у напрямках реалізації, затвердженої КМУ «Стратегії розвитку туризму та курортів 2026», серед них – впровадження в життя міжнародних стандартів якості, розробка програм професійної підготовки фахівців для сфери туризму та гостинності, комплексний маркетинг національного туристичного продукту на світовому ринку.

Теги: АРД, туризм

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...