App Store Google Play

У Дніпрі за участі Марини Порошенко відкрили перший в Україні інклюзивний парк

27.06.2018 12:40
У Дніпрі за участі Марини Порошенко відкрили перший в Україні інклюзивний парк

Сьогодні, 27 червня, у Дніпрі відбулося відкриття першого в Україні інклюзивного парку, який дозволить дітям з обмеженими можливостями повноцінно проводити свій вільний час. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Разом із обласною владою участь у відкритті взяла дружина Президента Марина Порошенко.

«Ідея цього парку з’явилася у грудні 2017 року, коли ми відкривали інклюзивну частину Солонянської школи №1. Я рада, що ми змогли реалізувати цей проект спільно і подарувати можливість дітям з обмеженими можливостями відчувати себе на одному рівні з іншими однолітками», - зазначила перша леді.

У парку розташовані різноманітні ігрові елементи з пандусами, що дозволяє візку вільно рухатися по всій території. Для дітей з проблемами зору встановлені спеціальні таблички зі шрифтом Брайля і тактильною плиткою.

Сам парк включає в себе гойдалки, стаціонарний «живий оркестр», спеціальні елементи для розвитку інтелекту та фізичних здібностей, місця для відпочинку та ігр.

«З початку появи ідеї й до її реалізації минуло 8 місяців. У квітні нам трохи завадила негода, яка перетворила цю територію на болото, але ми впоралися з усіма проблемами та як і обіцяли відкрили інклюзивний парк у червні. Його вартість – близько 20 мільйонів гривень», - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

У планах обласної влади – на досвіді цього парку розпочати будівництво аналогічних майданчиків по всій території Січеславської області.

Наразі кожен охочий може особисто відвідати цей парк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...