App Store Google Play

У Дніпрі за участі Марини Порошенко відкрили перший в Україні інклюзивний парк

27.06.2018 12:40
У Дніпрі за участі Марини Порошенко відкрили перший в Україні інклюзивний парк

Сьогодні, 27 червня, у Дніпрі відбулося відкриття першого в Україні інклюзивного парку, який дозволить дітям з обмеженими можливостями повноцінно проводити свій вільний час. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Разом із обласною владою участь у відкритті взяла дружина Президента Марина Порошенко.

«Ідея цього парку з’явилася у грудні 2017 року, коли ми відкривали інклюзивну частину Солонянської школи №1. Я рада, що ми змогли реалізувати цей проект спільно і подарувати можливість дітям з обмеженими можливостями відчувати себе на одному рівні з іншими однолітками», - зазначила перша леді.

У парку розташовані різноманітні ігрові елементи з пандусами, що дозволяє візку вільно рухатися по всій території. Для дітей з проблемами зору встановлені спеціальні таблички зі шрифтом Брайля і тактильною плиткою.

Сам парк включає в себе гойдалки, стаціонарний «живий оркестр», спеціальні елементи для розвитку інтелекту та фізичних здібностей, місця для відпочинку та ігр.

«З початку появи ідеї й до її реалізації минуло 8 місяців. У квітні нам трохи завадила негода, яка перетворила цю територію на болото, але ми впоралися з усіма проблемами та як і обіцяли відкрили інклюзивний парк у червні. Його вартість – близько 20 мільйонів гривень», - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

У планах обласної влади – на досвіді цього парку розпочати будівництво аналогічних майданчиків по всій території Січеславської області.

Наразі кожен охочий може особисто відвідати цей парк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...