App Store Google Play

У Дніпрі за 50 мільйонів реконструюють парк "Зелений гай"

27.06.2018 14:20
У Дніпрі за 50 мільйонів реконструюють парк "Зелений гай"

У Дніпрі реконструюють один з найбільших парків міста "Зелений гай", який знаходиться в Рибальській балці, між СК «Метеор» та проспектом Поля. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Площа парку складає більше 53 гектарів. У минулому тут був парк ім. Ленінського комсомолу, який довгі роки не розвивалася, був занедбаний. У 2016 році парк було перейменовано у Зелений Гай. У 2017 році розроблено проектно-кошторисну документацію. 

"Вартість усіх робіт складає 50 млн. грн. Вже зараз виконано роботи по вкладанню бетону на вхідній зоні з вул. Макарова, зокрема підготовлені сходинкові каскади та підпірні стінки, сходини оздоблюють гранітною плиткою та влаштовують систему льодовідтаювання пандуса та сходинок, встановлено нові опори з світлодіодним освітленням. Зараз проводиться прокладання водопровідних мереж поливної системи для поливу газонів, корчування порослі для облаштування рулонних газонів", - розповів заступник голови робочої групи з оптимізації управління парками міста Артем Хмельников. 

Окрім того, частину алеї, що проходить над Аульським водогоном, буде взято в залізобетонний каркас, який з’єднуватиметься з підпірними стінками  по краю алеї (вже підготовлено основу під них) та покрито плиткою. В самому зсувонебезпечному місці схил алеї буде укріплено.

"Наразі виконано понад 30% роботи. Відкрити парк вже з новою алеєю та сучасною рекреаційною зоною збираємося у вересні", - розповіла директор департаменту інноваційного розвитку ДМР  Юлія Павлюк.

У парку вже працює облаштований дитячий майданчик та все літо буде працювати Роллердром (для катання на роликах та сігвеях), взимку там працюватиме каток. Також у парку планують встановити ще один сучасний дитячий майданчик та мотузкове містечко.

Нагадаємо, спочатку на парк було виділено 18 мільйонів гривень, потім на капітальний ремонт центральної алеї парку додатково виділили 8,6 млн. грн. Також окремо проведено тендер на будівництво мотузкового містечка, який коштує 2 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...