App Store Google Play

У Дніпрі нагородили переможців Премії Дніпровської обласної ради

27.06.2018 14:40
У Дніпрі нагородили переможців Премії Дніпровської обласної ради

Відбулася довгоочікувана церемонія нагородження переможців Премії Дніпропетровської обласної ради. Усі 55 молодих преміантів отримали свої заслужені сертифікати. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі облради Дніпра.

Видатні волонтери, науковці, спортсмени, екологи, вчителі, лікарі та інші. Усі вони отримали винагороду, матеріальне заохочення у розмірі 15 тис. грн. ( сума без урахування податків). А головне, купу подяк і побажань на майбутнє.

Цього разу на участь у Конкурсі надійшло 145 заявок. Серед них до он-лайн голосування були допущені 135. Головне нововведення на цьому етапі - це запровадження роботи системи BankID. Функціонування якої допомогло уникнути махінацій із «накруткою» голосів і максимально захистила прозорість даних.

Тож за два тижні свій вибір зробили майже 27 000 осіб, які авторизувалися через систему і проголосували за гідного, на їх думку, кандидата. Після цього за результатами голосування на сайті, спеціальна комісія з 95 претендентів, обрала по 5 лідерів у кожній категорії.

«Усі молоді земляки, які були сьогодні нагороджені, щодня своєю життєвою позицією доводять силу і міць українського духу, українського потенціалу! Розвиток – це головне! Ніколи не зупинятися, йти вперед! Рухати країну до кращого життя! І це вони роблять дуже впевнено. Сподіваюся, що ініціатива проведення Премії сприймається у суспільстві позитивно, адже влада усіх рівнів має заохочувати молодь до праці та показувати небайдужість держави до їх досягнень!», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Також на урочистостях Пригунов розповів про старт другого етапу цьогорічного конкурсу Премії - вже у вересні. Тож до кінця року Дніпропетровщина познайомиться ще з великою кількістю працьовитих і талановитих земляків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...