App Store Google Play

Політики Дніпропетровщини продовжують набивати собі рейтинг на хворих дітях

27.06.2018 17:20
Політики Дніпропетровщини продовжують набивати собі рейтинг на хворих дітях

Представники певних політичних рухів Дніпропетровщини продовжують роздмухувати та накаляти ситуацію, яка виникла навколо Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату для хворих дітей, повідомляє Дніпроград.

Сьогодні, 27 червня, під час прес-конференції у Дніпрі разом із деякими представниками трудового колективу закладу повідомили, що директор інтернату систематично здійснює тиск на працівників та змушує їх працювати понад нормово.

«До мене, як до обласного депутата, звернулися представники трудового колективу з проханням допомогти їм розібратися у ситуації, як склалася у Верхньодніпровському інтернаті. Наразі у стосунках між працівниками та директором немає взаєморозуміння», - розповів обласний депутат Анатолій Гайворонський.

Його слова підтвердили і дві співробітниці закладу – няньки. Вони заявили, що на них постійно чиниться тиск і директор без розбору звільняє усіх, хто не погоджується з ним. Втім, не зважаючи на це, вони залишаються на своїх посадах і продовжують працювати.

У свою чергу, директор Верхньодніпровського інтернату №2 Генадій Феденко повідомив, що таким чином працівники намагаються прикрити свої махінації та порушення у роботі, а політики – нажитися на суспільному резонансі.

На підтвердження своїх слів, голова закладу надав документи, які свідчать, що усі, хто були звільнені протягом останнього часу – пішли за власним бажанням. Окрім цього, він додав, що деякі місцеві депутати наразі його хочуть змістити з посади та поставити на його місце «свою людину».

Також від імені інтернату до суду було подано позов щодо використання місцевим осередком партії хворих дітей для розповсюдження своїх агіт-листівок.

«Більшість з тих, хто виступає проти мене – пов’язані з розкраданням коштів х рахунків дітей за попереднього керівництва. Вони вважають, що якщо мене зняти з посади, то розслідування припиниться і нікого не притягнуть до відповідальності. А політики просто отримують від цього скандалу свої політичні дивіденди», - зазначив Генадій Феденко.

Не зважаючи на постійні депутатські запити у різноманітні інстанції, наразі вже декілька перевірок не виявили жодних критичних порушень у роботі нинішнього керівництва. Втім, щодо попереднього директора, який пропрацював у інтернаті декілька десятиліть, і його оточення,

Нагадаємо, що під час перевірки обласною комісією Верхньодніпровського інтернату №2 на його територію увірвалося декілька десятків молодиків, які підбурювали хворих дітей та роздавали політичну агітацію.

Під час цієї перевірки директор показав підроблені няньками заяви від дітей на видачу грошей, в яких вони просили купити пральну машину або відремонтувати телевізор.

Наразі триває розслідування щодо діяльності попереднього керівництва, тож не дивно, що перед невідворотнім покаранням винуватці намагаються будь-яким способом, в тому числі і політичним, прикрити свої махінації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...