App Store Google Play

Апеляційний суд Дніпра визнав «каракатицю» Каснерів комунальною власністю міста

27.06.2018 11:00
Апеляційний суд Дніпра визнав «каракатицю» Каснерів комунальною власністю міста

Апеляційний суд Дніпра залишив в силі рішення міської ради про визнання права комунальної власності на недобудову братів Каснерів в центрі міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Наше Місто».

Недобудова на вулиці Князя Володимира Великого, 13Б залишиться комунальною власністю територіальної громади міста. Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд скасував постанову суду першої інстанції, частково задовольнивши скаргу міськради у справі будівництва, яке в народі охрестили «каракатиця».

Так, в грудні минулого року Бабушкінський районний суд Дніпра, порушивши норми законодавства, скасував ряд рішень мерії та розпорядження Дніпровського міського голови, що стосуються будівництва на вул. Князя Володимира Великого, 13Б.

У скасованих судом актах йшлося про присвоєння цього об'єкту адреси та визначення нерухомості комунальною власністю територіальної громади Дніпра.

Мерія подала апеляцію, а 25 червня цього року судова тяганина завершилася на користь муніципалітету.

Будівництво здійснювали невстановлені особи без проекту, дозвільних документів та права користування комунальною землею.

Незважаючи на це, з адміністративним позовом про скасування рішень міськради звернувся пенсіонер Олександр Прокоф'єв - свекор одного з братів Каснера. Під час судового розгляду у справі Каснера без всякої доказової бази намагалися скасувати рішення ради, але на цей раз Феміда все-таки спрацювала.

Як відомо, під час бурхливих подій 2013-2014 років брати Каснера захопили ряд земельних ділянок, майна і комунікацій, які були в муніципальній власності. Тільки протягом року в Дніпрі без дозвільних документів було зведено кілька новобудов.

Нагадаємо, що розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...