App Store Google Play

Як отримати безкоштовні препарати в дніпровських лікарнях: поради активістів

26.06.2018 14:20
Як отримати безкоштовні препарати в дніпровських лікарнях: поради активістів

Протягом останнього часу дніпровські громадські активісти не раз зіштовхнулися з відсутністю ліків у дніпровських медичних закладах, то їх доводилося купувати за власний рахунок. Втім, як показує практика, значну частину ліків все ж можна отримати безкоштовно. Про це сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції повідомили представники "Громадського контролю", передає Дніпроград.

Так, після того, як син активістки Ірини Черниш потрапив у лікарню, там не виявилося елементарних необхідних лікарських засобів, як йод, шприци та бинти. Жінку відправили купувати звичайні бинти у найближчу аптеку. При цьому, як з’ясувалось згодом, за даними на сайті, у лікарні на той момент було понад вісім тисяч бинтів, а шприців – понад чотири тисячі.

"Залишок ліків у медичному закладі можна легко перевірити на сайті dnipro.liky.ua, де розміщена вся необхідна інформація. Після цього слід звернутися до медиків з проханням надати ліки безкоштовно. Окрім цього, інформацію про доступні ліки розміщують на спеціальних стендах у лікарнях", - розповів представник ГО "Громадський контроль" Денис Баранец.

Про свій позитивний досвід в цьому розповів Іван Васючков, мати якого протягом тижня отримувала лише безкоштовні препарати за рахунок держави.

"Коли моя мати потрапила в лікарню, медики одразу направили мене до аптеки за ліками. Втім, перевіривши інформацію на сайті, я дізнався, що у медичному закладі знаходяться всі необхідні препарати. Я звернувся до чергового хірурга з проханням надати все необхідне, але той відповів, що відповідальна особа вже не на роботі і отримати ліки можна буде лише завтра. Він також сказав, що може все придбати за власний рахунок, а наступного дня поверне собі ліки з фонду. Втім, як згодом виявилося, всі препарати вже були у розпорядженні медиків. Протягом наступного тижня я придбав лише шприци, а все інше нам видавала лікарня", - розповів Васючков.

Таким чином, кожен громадянин при певному тиску на медиків може отримати необхідні для лікування медичні препарати та не витрачати власні кошти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...